Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дэнни fRoD Монтанер занял пост тренера состава по Valorant в южнокорейской организации T1.

fRoD известен фанатам по выступлениям за Complexity Gaming и Evil Geniuses во времена Counter-Strike 1.6. Среди его трофеев первенство на ESWC 2005, CPL Summer 2006, Championship Gaming Invitational 2006 и GameGune Mexico 2009.

После перехода на CS:GO игрок представлял Denial eSports, United5 и Complexity. Спустя 2 года fRoD на протяжении года занимал пост менеджера в FaZe Clan, а затем перешел на тренерскую позицию. Под его руководством находились составы Swole Patrol, Lazarus Esports и Swole Identity.

Текущий состав T1:

Брэкстон swag Пирс
Кевин AZK Ларивере
Остин crashies Робертс
Дэнни fRoD Монтанер (тренер)

Источник

Материалы по теме

Riot дали задню та пообіцяли зробити систему повторів у VALORANT, але сказали, що чекати доведеться довго

0

Після нищівної критики професіоналів та ком’юніті, які дуже болісно відреагували на заяву Riot щодо відсутності в планах зробити у VALORANT систему повторів, розробники гри дали задню, та вийшли з офіційною заявою.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Riot Games заплатить патнерам своїх ліг з VALORANT шестизначні стипендії на утримання команд. Франшизна система запрацює з 2023 року

Кілька найбільш популярних у світі кіберспортивних клубів провели переговори з розробником VALORANT Riot Games щодо системи партнерства на наступний рік, повідомили Dot Esports.

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.