Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BLAST потужно заходять в DOTA 2, анонсувавши одразу п’ять турнірів і портал, присвячений новинам та статистиці гри.

У 2024 році турнірним оператором заплановано провести один турнір і ще чотири відбудеться у 2025 році. Окрім BLAST потужні серії турнірів раніше вже анонсували PGL та ESL. Подробиці призових фондів та місць проведення турнірів організатори обіцяють оголосити влітку. 

Ендрю Хаворт, віце-президент з екосистем, Valve & Riot Games, прокоментував анонс:

Ми раді входу в Dota 2 і маємо плани щодо турнірів BLAST, щоб показати новий рівень, якого шанувальники Dota раніше не бачили.

Це гра, яку ми любимо як уболівальники та гравці, і ми уважно стежимо за нею як організатори турнірів протягом останніх кількох років. Оскільки ми розвивалися як бізнес і розширювалися на нові ігри, Dota завжди була в нашому списку. Після нещодавніх змін в екосистемі Dota ми вважаємо, що це ідеальна можливість для BLAST надати спільноті турніри нового рівня і стати новим домом для Dota 2

BLAST пишається неперевершеною якістю своїх турнірів. Ми з нетерпінням чекаємо можливості запровадити цей підхід у світ Dota 2 і запропонувати фанатам найкращі кіберспортивні розваги.

Розклад турнірів:

  • 26th November – 1st December 2024
  • 4th – 9th February 2025
  • 6th – 11th May 2025
  • 14th – 19th October 2025
  • 25th – 30th November 2025

 

Материалы по теме

BLAST заходить на ринок Dota 2?

0

Турнірний оператор BLAST, який ніколи не займався дотою, схоже планує скласти конкуренцію PGL та ESL. Компанія заспойлерила турнір з Dota 2 в своєму твіттері, розмістивши картинку з Dota 2 і смужкою завантаження.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.