Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard анонсувала кіберспортивну програму Hearthstone на 2023 рік і вона фактично ставить крапку на кіберспорті у цій колись популярній дисципліні. Повідомляється, що у 2023 році призовий фонд турнірів у порівнянні з 2022 роком скоротиться на понад 70%.

Цього року гравці побачать сім великих кіберспортивних подій у Hearthstone із загальним призовим фондом у розмірі 650 000 доларів США. Це значне скорочення бюджету, враховуючи, що у 2022 році розігрувалося майже 3 000 000 доларів.

У режимі Hearthstone Constructed організатори проведуть три сезонні чемпіонати Masters Tour, причому на них не буде жодних призових, а тільки можливість заробити запрошення на Чемпіонат Світу 20223 року з призовим фондом у $500 000. Тим часом у режимі Battlegrounds відбудуться три події Lobby Legends із призовими у 50 000 доларів кожна.

Треба зазначити, що цього року Hearthstone виповнюється 10 років. До ювілею ком’юніті популярної карткової гри отримало сумні подарунки — значне скорочення призового фонду, а також, через закінчення угоди з NetEase, розробник гри Blizzard змушений залишити ринок Китаю, тому китайські гравці взагалі не матимуть можливості виграти хоч щось у той час, коли цей регіон був найбільш відданим грі. 

Це вже не перший випадок, коли Blizzard власноруч ховає свої кіберспортивні проекти. Інколи це відбувається миттєво, як це трапилося з Heroes of the Storm, а інколи розтягується в часі, як це відбувається в Starcraft II та Hearthstone. 

Материалы по теме

Blizzard спільно з дизайнером Han Kjøbenhavn презентували колекцію «Chthonic Penumbra», присвячену Diablo IV. Показ відбувся на тижні моди в Мілані

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.