Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Світу з CS 1.6, коментатор та блогер Арсеній Триноженко опублікував блог про останні події у світі CS:GO. У блозі Ceh9 висловив свою позицію щодо кіка Бумича з NAVI, зазначивши, що, на його думку, гравцю зарано ставити хрест на кар’єрі.

В стані чорно-жовтих Кирило Михайлов набув неоціненного досвіду капітана і після того, як скандал вщухне він має всі шанси продовжити кар’єру, принаймні на рівні російських змагань — вважає блогер.

Також Триноженко досить скептично ставиться до змін в складі NAVI, на його думку, команді буде складно втриматися в топі після заміни капітана. 

Читайте також про першу секс-ляльку по ігровому всесвіту, яку можна придбати за 80 тисяч гривень. 

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

Арсеній Ceh9 Триноженко успішно зібрав понад 1,8 мільйонів гривень на бойовий безпілотник для Збройних Сил України

Чемпіон Світу з CS 1.6, популярний стрімер, блогер та коментатор Арсеній Ceh9 Триноженко успішно завершив збір грошей на бойовий безпілотник, про що він повідомив сьогодні у своїх соціальних мережах.

Роскомнагляд поки не забороняє Twitch, проте всі видачі платформи у пошуковиках мають маркуватися як такі, що можуть містити фейки

Роскомнагляд розглянув заяву депутата держдуми РФ, яку спровокував Арсеній Триноженко своїми зборами на безпілотник, і видав резолюцію. Як вона буде виконуватися покищо не зрозуміло, як і те, що буде робити Роскомнагляд надалі та чи чекає на Twitch повне блокування, як це вже відбулося з Facebook та Instagram.

Від збору на безпілотник, який проводить Арсеній Триноженко, горить у депутата Держдуми РФ. Він вимагає покарати Twitch та написав заяву у Роскомнагляд

Черговий російський депутат знову запропонував забанити платформу стрімінгу Twitch за те, що вона підіграє українцям. Скоріше за все трігером став розбан українця Арсенія Триноженко, який веде активну антиросійську пропаганду і був забанений навічно через скарги росіян. Нещодавно блокування скасували й зараз Триноженко збирає на бойовий безпілотник для ЗСУ.