Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Закончился BLAST Premier World Final 2021, победителем которого стала команда NAVI. Они обыграли коллектив Gambit Esports со счетом 2:1. За противостоянием этого СНГ дерби наблюдало более 320 000 русскоязычных зрителей. Это самый популярный CS:GO матч на русскоязычной трансляция в 2021 году, если не брать во внимание PGL Major Stockholm 2021. Прошлый рекорд поставили на BLAST Fall в матче NAVI vs Vitality, что соответствует цифре 316 000.

Nafany. Фото: BLAST

Финальный ру-пик на матче был 337 276 зрителей. Информация взята с портала Esports Charts.

Статистика просмотра BLAST Premier World Final 2021:

  • 727 376 пик зрителей
  • 15 630 331 часов просмотра
  • 306 979 среднее кол-во зрителей
  • 51 часов в эфире

Самые популярные матчи за турнир:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Counter-Strike без контекста. Самые смешные фразы s1mple и других звезд CS:GO на BLAST Premier: World Finals 2021

Напоминаем, что с 14 по 19 декабря прошёл турнир BLAST Premier: World Final 2021, на котором 8 команд разыграли призовой фонд в размере $1.000.000. Победителем стала команда NAVI, обыграв Gambit Esports со счетом 2:1, и получив призовой фонд в размере $500,000. Детальнее можно посмотреть в нашем репортаже.

Материалы по теме

Головний партнер NAVI та Maincast компанія GGbet продовжує працювати в Росії та рекламується у російських пабліках. Докази!

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Олександр s1mple Костилєв вперше в історії пропустить офіційний турнір, його замінить гравець з NAVI Junior

Олександр s1mple Костилєв пропустить перший турнір другої половини сезону. Повідомляється, що гравця замінить лідер академічного складу NAVI Данило headtr1ck. Він вже прибув на буткемп команди, та зіграє за NAVI на BLAST Premier Fall Groups 2022.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.