Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Евгений Золотарев рассказал о доходах организации от партнерства с ESL.

Вот что Евгений рассказывает:

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Сотрудник Valve объяснил алгоритмы матчмейкинга Dota 2

Победа в 14 сезоне и получение турнира Intel Grand Slam были феноменальным достижением команды и подтверждают все причины, по которым мы стали партнерской командой. Для игроков их последовательность действительно окупилась; они отправились домой с призовым фондом 14 сезона и призовым фондом Intel Grand Slam. Для NAVI как бизнеса мы получаем вознаграждение от нашего делового партнерства с ESL в качестве партнерской команды, а также получаем часть прибыли от 14-го сезона. В целом, это дает нам более 2 миллионов долларов дохода от нашего участия в этом году и дает нам гораздо больший импульс для дальнейшего роста и инвестиций в нашу организацию.

Напоминаем, что NAVI стали чемпионами ESL Pro League 14 и победителями третьего сезона Intel Gran Slam

Материалы по теме

Між молотом і ковадлом. Аналізуємо три сценарії майбутнього, яке може обрати для себе головна кіберспортивна команда України Natus Vincere

На початку війни NAVI на весь світ пообіцяли, що вирішать проблему росіян у складі клубу максимум відразу після Мейджору в Антверпені. Звісно, це було ще до багатотисячних втрат, до захоплення великих територій України, та до трагедії Бучі й Маріуполя, коли війна ще не сприймалася настільки трагічно, як зараз.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Замітаючи сліди. NAVI зафотошопила російськи прапори на спинах гравців на фотографії в своєму інстаграм з 1,2 мільйонами підписників

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Сергія Starix Іщука кинув власник російської команди, яку він тренував. Колишня зірка NAVI на пенсію не збирається і шукає нову домівку

0

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.