Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильський фанат легендарного Габріеля Fallen Толедо назвав свого сина на честь легендарного чемпіона у Counter-Strike.

Матеус Араухо назвав свою дитину, що народилася у 2021 році, Артуром Фоллен де Олівейра Араухо.

У травні 2022 року щасливий батько намагався зв’язатися с відомим бразильським гравцем через твіттер, проте це йому не вдалося. Лише вчора фанат таки достукався до свого кумира і той опублікував фото малого у своєму твіттері, відзначивши, що це для нього велика честь.

 

Fallen вважається хрещеним батьком CS:GO в Бразилії. Легендарний гравець не просто виграв все, що тільки можливо, а й доклав надзвичайно багато зусиль для розвитку та популяризації CS в країні, а також допоміг зростанню багатьох бразильських гравців. 

Читайте також: sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Материалы по теме

Габріель Fallen Толедо потрапив у список найвидатніших людей Бразилії

0

Легендарний бразильський кіберспортсмен, якого називають батьком CS:GO і вважають ледь не творцем кіберспорту в своїй країні, потрапив у рейтинг найвидатніших людей Бразилії у 2023 році.

FURIA оголосила оновлений склад, до якого приєдналася головна зірка бразильської сцени CS:GO

0

Бразильська FURIA оголосила оновлений склад на другу половину 2023 року. Команда підписала найпотужнішу персону бразильського CS:GO, якоу вже давно списали на пенсію.

Габріель Fallen Толедо закликав бразильськіх уболівальників не плювати в іноземних гравців

0

Легендарний бразильський гравець Габріель Fallen Толедо звернувся до уболівальників на арені в Ріо після скарг ряду гравців на те, що бразильські фанати плювали у суперників місцевих команд.