Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильський фанат легендарного Габріеля Fallen Толедо назвав свого сина на честь легендарного чемпіона у Counter-Strike.

Матеус Араухо назвав свою дитину, що народилася у 2021 році, Артуром Фоллен де Олівейра Араухо.

У травні 2022 року щасливий батько намагався зв’язатися с відомим бразильським гравцем через твіттер, проте це йому не вдалося. Лише вчора фанат таки достукався до свого кумира і той опублікував фото малого у своєму твіттері, відзначивши, що це для нього велика честь.

 

Fallen вважається хрещеним батьком CS:GO в Бразилії. Легендарний гравець не просто виграв все, що тільки можливо, а й доклав надзвичайно багато зусиль для розвитку та популяризації CS в країні, а також допоміг зростанню багатьох бразильських гравців. 

Читайте також: sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Материалы по теме

Габріель Fallen Толедо закликав бразильськіх уболівальників не плювати в іноземних гравців

0

Легендарний бразильський гравець Габріель Fallen Толедо звернувся до уболівальників на арені в Ріо після скарг ряду гравців на те, що бразильські фанати плювали у суперників місцевих команд.

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

TOP-10 найпопулярніших кіберспортсменів у Twitter. Хто вони та які їх досягнення

Канал TwitterGaming зробив цікаве дослідження, проаналізувавши найбільш згадуваних кіберспортсменів світу у соціальній мережі, яка є, так би мовити «найкіберспортивнішою». Про частину кіберспортсменів ви точно чули, а от про деяких інших ми впевнені, що ви почуєте вперше.