Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У минулому професійний гравець, а зараз коментатор та аналітик Dota2 Артур Goblak Костенко на благодійному стрімі розповів, як для нього почалася війна, чим він займається зараз та що буде з Українським кіберспортом.

«Було страшно перші дні, а потів в мене вже не було сумнівів, що Київ не захоплять. Залишаюся у Києві увесь цей час, нікуди не виїжджав. Зараз у столиці набагато більше людей, машин, в місті всього вдосталь, блокпости поступово розбираються. Людей вже набагато менше на блокпостах і Київ намагається повернутися до нормального життя, але я розумію, що війну ще і близько не завершено і буде продовжено активну фазу на сході. 

Про кіберспорт я якось не думаю взагалі, думки зараз не про це. Коментуючи доту я все одно дивлюся, що відбувається в Україні. Що буде з кіберспортом далі я не знаю, з приводу росіян я вдячний кожному, хто не поділяти позицію влади та про це відверто каже. Мені було дуже приємно, що деякі люди з Рухабу навіть ходили на мітинги. 

Ніхто з моїх знайомих, з ким я спілкувався, цієї позиції війни не підтримали, я продовжую і зараз з ними спілкуватись. Про Бучу — не хотілося в це вірити, але коли прийшли докази, то звісно був розпач. В мене ірпінська реєстрація, в мене там родичі, моя сестра звідти виїхала, коли власними очима побачила літак, який пускав ракети повітря-земля. Було страшно і тоді було вирішено виїхати звідти. 

Людям, які проживають на лінії фронту, бажаю переїжджати, бо найцінніше, що в нас є — це життя. Я не можу зробити багато, я не військовий, вкладаю гроші в допомогу. Відверто я не знаю, що буде з кіберспортом далі, поки робота є, але я розумію, що завтра може доведеться шукати нову роботу.

Якщо не буде перемоги — то не буде і нашого народу — це війна на знищення. Кожен має докладати зусиль, навіть малих, щоб наша перемога прийшла як найшвидше.» 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.