Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Девять лет назад я написал у нас на сайте новость о создании Natus Vincere — это было первое официальное объявление о рождении будущей легенды. Название Na’Vi появилось несколько позже, но состав официально собрался именно 17 декабря 2009 года. Как известно команду собирал starix, получивший поддержку известного казахстанского мецената с ником Арбалет.

Уже в следующем году команда украинцев сотворила сенсацию, выиграв ряд турниров, в том числе и три турнира так называемого «Большого Шлема» — WCG, IEM и ESWC.

navi-newteam

В момент появления было развалено две топовые украинские команды и все гадали, что ждет эту пятерку в будущем?

В сотнях комментариев у нас на сайте велись споры и дебаты. Gameinside сохранил все это для будущих поколений. Хотите окунуться в историю появления легенды — добро пожаловать в оригинальную новость о создании Na’Vi.

 

Материалы по теме

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.