Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Твіттері сталась перепалка між британським журналістом Данкан Thorin Шілдс та українським коментатором Арсенієм ceh9 Триноженко, після якого заблокував Арсенія у Twitter.

Все почалось з думки британського аналітика про те, що російські клуби не зможуть брати участь у турнірах:

Буде трагедією, якщо Gambit та VP не зможуть грати на великих LAN турнірах та рішення BLAST призведе до зміни складів. Обидва склади претендують на перемоги у турнірах.

У розмову вступив наш коментатор:

Трагедія — це агресія Володимира Путіна, 24 лютого о 4-й ранку без оголошення війни. Решта зараз це не трагедія.

Трохи пізніше Thorin написав відповідь на висловлювання Арсенія та заблокував у Твіттері:

Це не тобі вирішувати

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Elisa Esports усунули усі російські клуби від участі у своїх турнірах з CS:GO

Можливо, якби Thorin жив в Україні, або ж він працював тут на момент нападу, то його думка змінилась і він би зрозумів, чому жоден російський клуб не має права і можливості брати участь у турнірах за межами своєї країни. Virtus.pro — це організація, яка буквально залежить від місцевих олігархатів.

Материалы по теме

Про роботу на Росію, ставлення до колишніх тіммейтів, що мовчать про війну та багато іншого у великому інтерв’ю з Арсенієм Ceh9 Триноженко

Олексій yXo Малецький разом зі студією WePlay випустив велике і дуже цікаве інтерв’ю з  Чемпіоном Світу з CS 1.6, коментатором, стрімером та одним з найбільших кіберспортивних волонтерів Арсенієм Ceh9 Триноженко.

BoombI4 наїхав на Ceh9 і обізвав його банальним публічним кретином

0

Нікому не потрібний колишній скандальний капітан NAVI Кирил BoombI4 Михайлов вирішив нагадати про себе, але вийшло не дуже. Рефлексія гравця про те, що він не зіграє на Мейджорі в Ріо, завершилася поливанням брудом легенди CS Арсенія Триноженко.

Ceh9 разом з Edward, sdy та іншими зірками проведе благодійну трансляцію для збору грошей на ЗСУ

Сьогодні о 20:00 на каналі Арсенія Ceh9 Триноженко відбудеться трансляція шоу матчу за участю самого стрімера, а також ряду гравців та блогерів.

Thorin та MonteCristo створили незалежне медіа для вільного висвітлення думок у світі кіберспорту, що контролюється розробниками і ТО

Ветерани індустрії кіберспорту Крістофер MonteCristo Майклс та Дункан Thorin Шилдс запустили незалежний портал кіберспортивних підкастів Last Free Nation. Директором компанії став Пітер Морріс.