Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У своєму каналі в телеграм Віталій V1lat Волочай визнав, що він є головним винуватцем просування ідеології СНГ-кіберспорту. Співзасновник студії Maincast вважає, що саме його дії зробили нинішнє покоління гравців та уболівальників таким толерантним до росіян в кіберспорті навіть у часи війни.

Я повністю розумію і маю визнати що я винуватий в тому що ми толеруємо русню в кіберспорті.

Це я багато років, і до і після початку війни в 2014 році не одноразово в етерах і поза ними говорив, кричав і пропагував «СНГ-киберспорт». Це моя вина в тому, що ми відносилися до їх перемог як до наших, і сприймали їх поразки як наші. Це я робив все, щоб ми типу отримували емоції, і не важливо які..

Не визнавати це зараз — це бути уйобком. І скільки б грошей я не згенерував і не передав на ЗСУ, що б я не робив, замилити то що я свідомо і не свідомо розмивав різницю між нами і ними — не можливо. І мене за це доїдає моя совість. І все життя буде доїдати.

Вибачте, будь ласка.


Коментар Gameinside: Погоджуємося з Віталієм. Так, він був однією з головних рушійних сил того, що всі сприймали російськомовний кіберспорт єдиним цілим і не ділили його на країни. З іншого богу не він один винуватий у тому, що сталося. Навіть серед інфлюенсерів він був не найбільш популярним та авторитетним. 

Головним просувачем  СНД-кіберспорту були та залишаються команда NAVI та s1mple. При всій повазі до Вілата він лише відомий коментатор і засновник студії і його слова хоч і вагомі, але це просто слова. Люди більше орієнтуються на приклади і головним прикладом-просувачем СНД-кіберспорту є українська команда NAVI, а головним амбасадором СНД-кіберспорту до нинішнього часу залишається Олександр s1mple Костилєв, який продовжує грати з російськими кіберспортсменами в одній команді, публічно зустрічатися з росіянкою, публічно підтримувати російських друзів.

Своїм прикладом він доносить до мільйонів думку про можливість існування СНД-кіберспорту навіть зараз під час війни, коли всі розумні українськи кібердіячі визнали свої помилки і намагаються їх виправити.  

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.