Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У своєму каналі в телеграм Віталій V1lat Волочай визнав, що він є головним винуватцем просування ідеології СНГ-кіберспорту. Співзасновник студії Maincast вважає, що саме його дії зробили нинішнє покоління гравців та уболівальників таким толерантним до росіян в кіберспорті навіть у часи війни.

Я повністю розумію і маю визнати що я винуватий в тому що ми толеруємо русню в кіберспорті.

Це я багато років, і до і після початку війни в 2014 році не одноразово в етерах і поза ними говорив, кричав і пропагував «СНГ-киберспорт». Це моя вина в тому, що ми відносилися до їх перемог як до наших, і сприймали їх поразки як наші. Це я робив все, щоб ми типу отримували емоції, і не важливо які..

Не визнавати це зараз – це бути уйобком. І скільки б грошей я не згенерував і не передав на ЗСУ, що б я не робив, замилити то що я свідомо і не свідомо розмивав різницю між нами і ними – не можливо. І мене за це доїдає моя совість. І все життя буде доїдати.

Вибачте, будь ласка.


Коментар Gameinside: Погоджуємося з Віталієм. Так, він був однією з головних рушійних сил того, що всі сприймали російськомовний кіберспорт єдиним цілим і не ділили його на країни. З іншого богу не він один винуватий у тому, що сталося. Навіть серед інфлюенсерів він був не найбільш популярним та авторитетним. 

Головним просувачем  СНД-кіберспорту були та залишаються команда NAVI та s1mple. При всій повазі до Вілата він лише відомий коментатор і засновник студії і його слова хоч і вагомі, але це просто слова. Люди більше орієнтуються на приклади і головним прикладом-просувачем СНД-кіберспорту є українська команда NAVI, а головним амбасадором СНД-кіберспорту до нинішнього часу залишається Олександр s1mple Костилєв, який продовжує грати з російськими кіберспортсменами в одній команді, публічно зустрічатися з росіянкою, публічно підтримувати російських друзів.

Своїм прикладом він доносить до мільйонів думку про можливість існування СНД-кіберспорту навіть зараз під час війни, коли всі розумні українськи кібердіячі визнали свої помилки і намагаються їх виправити.  

Материалы по теме

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.