Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

CEO NAVI HarisPilton подвел итоги года CS:GO дисциплины клуба. В ролике на YouTube канале клуба, он намекнул, что m0NESY уже подписал контракт с G2 Esports и готов тренироваться с новой командой.

CEO NAVI HarisPilton:

Пока остальные игроки бывшего состава NAVI Junior рассматривают предложения, один уже нашёл команду и подписал контракт. Я не могу называть его никнейм до официального анонса, но все понимают, о ком я говорю.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Украинский снайпер Woro2k покинул основной состав MAD Lions

Напомним, что На официальном сайте киберспортивного клуба NAVI был анонсирован новый состав NAVI Junior по CS:GO. На протяжении полутора недель главный тренер академии NAVI Амиран ami Рехвиашвили тестировал игроков NAVI Youth, чтобы из числа лучших сформировать новый состав NAVI Junior. И сегодня NAVI представили финальную пятёрку игроков.

Материалы по теме

NAVI Junior програли свою першу гру на Weplay Academy League. Огляд поточних результатів ліги

0

Відбувся другий день четвертого сезону Weplay Academy League. В лізі від Weplay Esports беруть участь 13 команд, які представляють академії відомих клубів. Усього на турнірі розігрується 100 тисяч доларів.

m0NESY декілька разів використав баг на PGL Major Antwerp 2022. Розбираємо ситуацію та наслідки

Російський гравець G2 Ілля m0NESY Осіпов декілька разів використав баг на на карті mirage на PGL Major Antwerp 2022.  У третьому раунді проти Imperial російський гравець кинув димову гранату на невидиму текстуру, що дозволило отримати видимість міду та вбити двох суперників. Цей смок утворює ванвей у вікні, навіть якщо там лежить димова граната супротивника. Фактично

NAVI у складному поєдинку обіграли G2. s1mple відзначився феноменальними моментами

0

Команда NAVI виграє G2 в першому матчі на PGL Major Antwerp 2022. Перша половина гри була досить рівною, але при грі за захист G2 виглядали більш переконливими, однак s1mple переломив ситуацію своєю неймовірною грою, вивівши команду на нічию, проте G2 зрівняли рахунок і все вирішувалося у додаткових раундах.

Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter- Ковач продовжили контракти з G2 на кілька років. Відео на честь угоди від G2

0

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.