Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вилл RUSH Виерзба объявил в Твиттере о том, что последний месяц он активно играл в Valorant и задумывается над переходом в эту киберспортивную дисциплину

«Пока еще не знаю насчет будущего, но на протяжении последнего месяца я пробовал поиграть в Valorant, чтобы понять, является ли этот вариант возможным для меня»

Вилл RUSH Виерзба с середины июля находится без команды, так как Complexity отправили его в инактив.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ESL Gaming совместно с Coil запускают Advanced CS:GO HUB Premium

Крайний чемпионат для американца под тегом coL был — IEM Cologne 2021, где Complexity заняли 13-16 место, уступив в решающем матче Virtus.pro.

RUSH запомнился тем, что стал чемпионом ELEAGUE Major Boston 2018 в составе Cloud9, а за свою карьеру в CS:GO он успел заработать более 617 тысяч долларов.

Материалы по теме

Riot Games розповіли про нову систему претендентів у VALORANT, яка дозволить будь-яким командам потрапити у професійну франшизну лігу та на Чемпіонат Світу

Riot Games розповіли про систему турнірів для претендентів Challengers у VALORANT, через які будь-яка команда зможе потрапити у франшизні професійні ліги та навіть на глобальні події MASTERS та CHAMPIONS. Окрім цього скоро оголосять про систему, коли команди зможуть потрапити у ліги Претендентів прямо з гри, минаючи відбіркові змагання.

VALORANT UA BATTLE #1 — ПРЯМИЙ РЕПОРТАЖ З ТУРНІРУ, ТРАНСЛЯЦІЯ, КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ, РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

Ми починаємо перший в історії репортаж з першого великого турніру по VALORANT в Україні. У репортажі ви знайдете посилання на сітку та трансляції, необхідну важливу інформацію, а також коментарі представників різних команд, де вони розкажуть про себе та дадуть відповіді на питання.

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.

На VALORANT UA BATTLE #1 зареєструвалося 30 команд, гра набирає обертів в Україні

Залишаються лічені дні до турніру VALORANT UA BATTLE #1 який обіцяє стати найбільшою українською подією у VALORANT з моменту виходу гри два роки тому.