Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильська команда w7m esports стала Чемпіоном світу в дисципліні Rainbow Six Siege на домашньому турнірі, який проходив в Сан Пауло.

У фіналі w7m з рахунком 3-2 перемогли земляків FaZe Clan, причому у вирішальній грі FaZe віддали перемогу в одному раунді від чемпіонства. w7x переломили гру і, взявши сім раундів поспіль і зробили історичне повернення, яке привело їх до титулу і призу в 1 мільйон доларів США. 

FaZe за друге місце отримали 450 тисяч доларів, а третє місце посіли росіяни Virtus.pro

Загалом в турнірі зіграло 20 команд, які боролися за 3 мільйони доларів США. 

Слід зазначити, що на турнірі домінували бразильці, які нараховували 28% від всіх учасників Чемпіонату світу. 

Сам Чемпіонат світу Six Invitational 2024 став найпопулярнішим турніром в історії гри, зібравши на піку 521 тисячу глядачів, що в 2,2 рази більше ніж зібрав ЧМ минулого року.

В останні роки інтерес до Six Invitational поступово знижувався і цей рік став справжнім проривом, ймовірно завдяки проведенню у Бразилії. 

Материалы по теме

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.

NAVI розпустили свій склад з Rainbow Six Siege і повністю виходять з дисципліни

0

NAVI продали двох гравців і закрили свій склад по тактичному шутеру Rainbow Six Siege. Міжнародний склад по R6 чорно-жовті створили близько чотирьох років тому, проте останній сезон був для команди абсолютно провальним.

Американський кіберспортивний гігант TSM звільнив чемпіонський склад і залишає дисципліну Rainbow Six Siege

В кіберспорті продовжується хвиля звільнень. Черговою жертвою став чемпіонський склад американської команди TSM в дисципліні R6 Siege Esports.