Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В кіберспорті продовжується хвиля звільнень. Черговою жертвою став чемпіонський склад американської команди TSM в дисципліні R6 Siege Esports.

Про вихід з кіберспорту R6 Siege клуб повідомив максимально стисло, не даючи жодних пояснень. За три роки в кіберспорті R6 американський клуб виграв майже два мільйони доларів США і став одним з найтитулованіших в дисципліні. Так у 2020 та 2021 роках TSM ставали третіми та четвертими на Чемпіонатах світу, а у 2022 році нарешті виграли найважливіший титул Six Invitational 2022

 

Примітно, що TSM не просто звільняють чемпіонську команду, а повністю виходять з дисципліни, що може свідчити або про погані справи всередині самих TSM, або погані умови в дисципліні Rainbow Six Siege, які змушують американський клуб виходити з гри, яка приносила їм титули. 

Читайте також: В Росії планують створити реєстри рекомендованих та заборонених ігор, а також контролювати всіх геймерів через лаунчери запуску

Материалы по теме

TSM продали свій слот у професійній американський лізі по League of Legends

0

Один з найвідоміших американських клубів TSM продав свій слот в американській лізі з League of Legends іншому клубу Shopify. Джерела повідомляють, що ціна слоту склала 10 мільйонів доларів. Саме за таку сумо свого часу Riot продавали слоти у свої ліги, коли створювали франшизну систему змагань в LoL.

TSM перемогли на Чемпіонат Світу з Apex Legends, де чверть учасників складали американці

0

Перемогою американського клубу TSM завершився цьогорічний Чемпіонат Світу з Apex Legends. Загалом же в турнірі домінували американці, представники США виграли три з чотирьох перших місць.

Кіберспортивний клуб TSM повернувся у CS:GO з новим європейським складом

0

Один з найбільших світових клубів TSM повернувся в Counter-Strike з європейським складом. До нього увійшли всім відомі гравці, нажаль серед них опинився і один представник Росії.

Після 15 років існування через нестачу грошей закрилася чергова європейська команда

0

Відома сербська команда iNation оголосила про вихід з дисципліни CS:GO. Хоча команда за свою історію і не досягла якихось визначних вершин, проте її можна назвати старожилом сцени, бо тег з’явився ще у 2008 році, а у 2011 році з’явився склад з CS:GO.