Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турнирный оператор из Китая ImbaTV выдал бан составу Newbee по Dota 2 на своих турнирах из-за участия в подставных матчах.

На всех матчах проходящего Imba Dota 2 Professional League команда получила техническое поражение. Напомним, что турнир проходит с 27 апреля по 24 мая в онлайне. Призовой фонд составляет $70 000.

Помимо организации бан на турнирах ImbaTV получили Инь Aq Руи, Сюй Moogy Хань, Вэнь Wizard Липэн, Янг waixi Сяо и Цзэн Faith Хунда. Руководство Imba Media сообщило о том, что они надеятся на то, что остальные организации воспримут блокировку Newbee как предупреждении и будут внимательнее следить за действиями своих игроков.

Ранее команду Newbee подозревали в подставном матче на китайской квалификации на StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor против Avengerls.

Материалы по теме

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

ВІДЕО! Інтерв’ю з босом 322-мафії де він розкриває всі секрети договірних матчів в кіберспорті

0

Відомий грузинський блогер Ерік Шоков зробив резонансне інтерв’ю з босом 322-мафії, який розкриває всі карти щодо підставних матчів в кіберспорті.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.