Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіони весняного Мейджора в Антверпені команда FaZe сенсаційно програла аутсайдерам турніру — команді з Косова Bad News Eagles.

Косовари зіграли гру життя, витягнувши дві з трьох карт на додаткових раундах і перемігши справжнього гранда. Вийшла така собі біблейська битва Давіда з Голіафом і цей матч точно увійде в історію, як приклад, що і на Мейджорах все можливо. 

 З іншого боку всім зрозуміло, що причиною поразки FaZe є їх абсолютно не чемпіонський рівень, який вони продемонстрували у трьох матчах поспіль, особливо в грі проти Vitality, які просто розкатали суперників у другому колі швейцарки. 

Не треба бути провидцем, щоб припустити, що такий неймовірний провал призведе до замін в команді, бо така поразка не може не зламати хребта навіть самим сильним.

Результат матчу

Склад команд

Статистика матчу

В результаті BNE мають статистику 1-2 і їм буде дуже складно вийти у Play-off, проте свій самий епічний матч вони вже зіграли, та ще й у фантастичній Бразилії. 

Після такого цю команду точно хтось підпише і вони на це заслуговують. 

Більше інформації про Мейджор, зібраної в одному місці ви можете знайти у нашому репортажі. 

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з