Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В кіберспорті черговий скандал. Після неодноразової критики та тролінгу від чемпіона світу з CS 1.6 Арсенія Триноженко у бік стрімера українського походження Евелона у останнього не витримали нерви і він вибухнув в ефірі. Українець, який є найпопулярнішим ігровим стрімером у російськомовному сегменті і продовжує працювати на російську аудиторію, обматюкав легендарного кіберспортсмена прямо на стрімі.

…— Там б..дь ceh9 щось виступає. Пішов як ти н…й. Козел є…ий, що ти там виступаєш, сидиш, мене н..уй не чіпай. Дивись за собою та роби як, ти хочеш.

… публікуємо лише частину, бо лайка у бік Ceh9 тривала досить довго.

Своєю чергою Арсеній Триноженко був значно стриманішим і не використовував ненормативну лексику. Ceh9 порівняв Евелона з Ані Лорак, яка де факто обрала бік Росії у цій війні. 

Вадім, подивився твою відповідь, дуже красиво, дуже гідно. Реально відчувається стример, як ти кажеш ТОР-1 СНД. Нічого іншого очікувати було неможна.

Насправді я тебе добре розумію, я розумію твоє горе, твою біду. Ти втратив рідне місто, але при цьому нічого не можеш сказати про війну. Ти став Ані Лорак тільки в світі блогінгу, стримерства і чесно, нічого окрім жалю до тебе і ситуації навколо тебе у мене не має. Мені відверто, зараз без тролінгу та жартів відверто тебе жаль. Це велике горе і тобі з цим жити усе твоє життя. 

Далі Ceh9 підвів підсумки свого звернення: 

Наскільки біда в людини, що він стрімить і розважає дітей, чиї батьки окупували його рідне місто і вбивають кожного дня українців. 

Скандал спровокував пост Арсенія Триноженко у бік Евелона після того, як останній провів так званий «благодійний» стрім для допомоги херсонцям, у якому взяли участь не тільки українці. s1mple, zloy та iceberg, а і чисельні росіяни, дехто з яких відкрито підтримував війну в Україні, наприклад finargot.

Материалы по теме

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.

ESIC дискваліфікували колишнього гравця Monte Джоеля Joel Халмлунда за ставки у матчах проти власної команди

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC дискваліфікувала колишнього гравця Monte та Godsent Джоеля Joel Халмлунда.  У повідомленні ESIC гравця звинувачують в участі у підставних матчах.