Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N Кочуговим.

Як і нещодавній перехід electronic в VP, звільнення двох зіркових гравців команди стало справжнім шоком для спільноти. Таким чином команда, яку переважна більшість аналітиків називала потенційно найсильнішою у світі в момент її створення, виявилася мильною бульбашкою, яка принесла власникам C9 лише розчарування. 

Наразі в команді залишилися лише Ax1Le і Boombl4, навколо яких і планується побудувати новий склад. Повний розвал зіркового складу команди відбувся на тлі надзвичайно поганих результатів у 2024 році.

Рік команда почала в спробах грати без снайпера після несподіваного переходу sh1ro в Spirit. Хоча команда і змогла пройти на Мейджор, там вона вилетіла вже в першому турі Play-off, наступні турніри C9 з тріском провалили, посівши в Катовіце лише 13-16 місця і нічого не показавши в Ченду, де вони були 9-12-ми. 

Perfecto⁠ приєднався до команди у липні 2023 року, коли разом з Електроніком перейшов в американську організацію з NAVI. За час перебування в команді росіянин зберіг рейтинг 1,07 і загалом за статистикою виступав навіть краще ніж в українському клубі. 

HObbit⁠ приєднався до організації у квітні 2022 року і ще в старому складі виграв IEM Dallas. З тим складом команда змогла піднятися на третю сходинку світового рейтингу, але не надовго. 

Враховуючи російськомовний склад команди керівникам C9 буде вкрай складно зібрати новий сильний склад на базі гравців, що залишилися. Хоча керівники C9 і обіцяють зберегти команду з CS2, зараз це більше виглядає як мрія, ніж об’єктивна реальність. 

 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.