Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американський клуб Cloud9 офіційно викупив слот BLAST у Evil Geniuses, які найближчим часом за чутками залишать кіберспорт.

Російська команда американських C9 братиме участь у франшизній лізі протягом 2024 року. Після цього згідно з рішенням Valve франшизні ліги буде заборонено. 

Організатори Бласт повідомили, що після того, як EG вирішили продати свій слот у лізі, було розпочато торги між командами. 

Після того, як Evil Geniuses вирішили продати свій слот Member Team, який брав участь у глобальній турнірній системі BLAST Premier з моменту її заснування в лютому 2020 року, було розпочато конкурсний процес торгів.

Джек Етьєн, співзасновник і генеральний директор Cloud9, сказав:

Я радий оголосити про участь Cloud9 у BLAST Premier. Приєднання до цієї престижної ліги відображає наше прагнення до досконалості та конкурентоспроможності на глобальній арені. Ми з нетерпінням чекаємо можливості продемонструвати майстерність і рішучість наших талановитих гравців, продовжуючи нашу подорож CS2 із BLAST Premier.

Команди учасників BLAST Premier: Astralis, NIP, G2 Esports, OG, Team Vitality, NAVI, FaZe Clan, Complexity, Team Liquid, Heroic, Cloud9 і BIG.

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

На PGL Major Copenhagen 2024 відбулася деросіянізація. Результати перших чвертьфіналів Чемпіонату світу з CS2

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.

NAVI були розгромлені своїм колишнім складом і зіграють вирішальний матч проти paiN

0

Європейські NAVI програли “російським NAVI”, причому поразка виявилася болючою і розгромною. В матчі за вихід в Play-off PGL Major Copenhagen 2024 NAVI не змогли впоратися зі своїм колишнім складом, який грає під тегом Cloud9, проте по фото видно, що між гравцями залишаються напрочуд теплі стосунки.

Evil Geniuses виграли суд проти SumaiL, який тривав понад два роки

0

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.