Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Многообещающий состав дебютировал явно не так, как этого ждали фанаты. Команда не взяла ни одной карты в двух сериях, хотя была максимально к этому близка.

Сперва Cloud9 достаточно легко уступили Virtus.pro (16-5, 16-14), в нижней же сетке им предстояло сыграть с OG, которым они также проиграли 0-2, хотя на одной из карт довели до второй серии допов — 22:18, 16:10.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Perfecto о коронавирусе: «Самая неприятная болезнь, которой я болел» — ВИДЕО

Тем временем место в плей-офф себе гарантировали Virtus.pro, MAD Lions и BIG. Слоты в следующем этапе также разыграют пары команд Fnatic/Dignitas, forZe/MIBR и Gen.G/OG.

Материалы по теме

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

На PGL Major Copenhagen 2024 відбулася деросіянізація. Результати перших чвертьфіналів Чемпіонату світу з CS2

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.

NAVI були розгромлені своїм колишнім складом і зіграють вирішальний матч проти paiN

0

Європейські NAVI програли “російським NAVI”, причому поразка виявилася болючою і розгромною. В матчі за вихід в Play-off PGL Major Copenhagen 2024 NAVI не змогли впоратися зі своїм колишнім складом, який грає під тегом Cloud9, проте по фото видно, що між гравцями залишаються напрочуд теплі стосунки.