Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В своем дебютном матче состав Марсело coldzera Давида уступил 1win в групповом этапе Pinnacle Winter Series #2 со счетом 1:2. Это была первая официальная игра для нового коллектива двукратного чемпиона мейджоров.

Игра прошла на трех картах Mirage со счетом 16:14, Dust2 16:12 и Nuke 19:17. 00Nation выиграла первую карту, но не смогла удержать преимущество. Коллектив Егора flamie Васильева победил на Dust2, а затем оказался сильнее на Nuke.

Статистика матча:

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Состоялся Grand Final второго сезона ROG Лиги Городов

Coldzera присоединился к 00Nation в начале января 2022 года.

Материалы по теме

Колишній капітан NAVI BoombI4 зіграє на RMR BLAST Paris Major

0

Команда колишнього капітана NAVI скандального Кирила BoombI4 Михайлова також пройшла на RMR BLAST Paris Major. На шляху до кваліфікацій на Мейджор команда здолала LDLC, Tricked та IKLA і програла Viperio.

Колишній капітан NAVI Кирал BoombI4 Михайлов офіційно приєднався до російської команди 1win

0

Російська команда 1win  представила оновлений склад до якого, як раніше повідомляв ряд інсайдерів, приєднався колишній капітан NAVI — Кирил BoombI4 Михайлов.

Колишнього гравця NAVI звільнили з другорядної команди. Далі тільки пенсія?

0

Колишнього російського гравця NAVI остаточно відправили на пенсію. Букмекерський клуб 1win повідомив про звільнення Єгора flamie Васильєва, який грав за команду протягом останнього року.

Джерела повідомляють, що BoombI4 повертається до професійної сцени CS:GO

Джерела повідомляють, що епатажний колишній капітан NAVI з CS:GO Кирило BoombI4 Михайлов через 8 місяців після свого звільнення повертається у професійний CS:GO.