Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В американському дербі Complexity розгромили Team Liquid, віддавши конячкам лише 6 раундів за дві карти в фіналі турніру BLAST Premier: Fall American Showdown 2023.

Таким чином Complexity стануть останніми учасниками турніру BLAST Premier: Fall Final 2023, де зустрінуться 8 команд у боротьбі за призовий фонд в 425 тисяч доларів. 

Матч між Complexity та Liquid став останнім матчем команд вищого рівня по грі CS:GO. 

На найближчому BLAST зіграють:

На піку турнір зібрав лише 164 тисячі глядачів і це відбулося у матчі Complexity проти FURIA. Фінальний матч за популярністю не потрапив навіть у п’ятірку найпопулярніших матчів турніру. 

Материалы по теме

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.

s1mple провалив повернення на професійну сцену! Falcons програли ноунеймам і вилетіли з BLAST

Ніхто не знає суми, за яку Falcons орендували s1mple у NAVI, але цю угоду можна сміливо назвати однією з найпровальніших угод року.

Група інвесторів під керівництвом Джейсона Лейка купує Complexity у GameSquare

GameSquare оголосила про продаж бренду Complexity Gaming групі інвесторів Global Esports Properties на чолі із засновником кіберспортивної організації Джейсоном Лейком за 10,36 мільйона доларів. Основну частину грошей буде виплачено протягом трьох років.

Головний спонсор NAVI став бетинговим партнером турнірів серії BLAST

0

Провідний турнірний оператор BLAST повідомив про те, що їх партнером стала букмекерська компанія GG.BET. В BLAST відмітили, що співробітництво стало логічним кроком з огляду на те, що букмекер вже є провідним партнером NAVI та Vitality, які є партнерами франшизи BLAST.