Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация Gambit eSports продолжает сотрудничество с Андреем “B1ad3» Городенским, FlipSid3 согласились!

R4--Ox7NAK8

В преддверии StarSeries i-League Season 6, организация  Gambit eSports сообщила о заключении соглашения с  FlipSid3. Исходя из него,  Андрей “B1ad3» Городенский продолжит тренировать  Gambit eSports ещё 1 месяц.

Последним неплохим достижением для  B1ad3 в роли тренера был результат на минувшем ESL One: New York, где его коллектив занял 3-4 место. В данный момент,  Gambit eSports принимают участие в чемпионате StarSeries i-League Season 6, а первым их оппонентом будут  compLexity. 

Материалы по теме

“Батьки скептично ставились і надавали перевагу освіті” – українські чемпіони про перші кроки у кіберспорті

 Українська кіберспортивна індустрія стрімко набирає обертів уже не один рік. Вітчизняні гравці підкорюють світ та здобувають перемоги: у 2021 році команда NAVI з CS:GO виборола перемогу на турнірах PGL Major Stockholm та BLAST Premier World Final; у 2024 році NAVI стала переможцем з Counter-Strike 2 – PGL Major Copenhagen.

Інтерв’ю з Андрієм B1ad3 Городенським для HLTV – повний переклад

NAVI невдало стартували на IEM Katowice, але пережили другий день групового етапу. Тренер команди Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю HLTV, переклад якого ми пропонуємо. 

Чутки! NAVI планують звільнити npl та змінити тренера

Ряд інсайдерів та інформаційних порталів поширюють інформацію про те, що в NAVI відбудуться зміни серед гравців та у тренерському складі команди.

s1mple та B1ad3 виграли премії Esports Awards 2022. Список переможців у всіх номінаціях

Цієї ночі в Лас-Вегасі, США відбулася сьома щорічна церемонія Esports Awards 2022. В найбільшій суто кіберспортивній премії світу було представлено декілька десятків номінацій.