Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация Gambit eSports продолжает сотрудничество с Андреем «B1ad3» Городенским, FlipSid3 согласились!

R4--Ox7NAK8

В преддверии StarSeries i-League Season 6, организация  Gambit eSports сообщила о заключении соглашения с  FlipSid3. Исходя из него,  Андрей «B1ad3» Городенский продолжит тренировать  Gambit eSports ещё 1 месяц.

Последним неплохим достижением для  B1ad3 в роли тренера был результат на минувшем ESL One: New York, где его коллектив занял 3-4 место. В данный момент,  Gambit eSports принимают участие в чемпионате StarSeries i-League Season 6, а первым их оппонентом будут  compLexity. 

Материалы по теме

B1ad3⁠ уникнув питання щодо того, як в NAVI уживаються російські і українські гравці під час війни. Повний переклад інтерв’ю на HLTV.org

Чинні чемпіони Major отримали шанс захистити свій титул у Бельгії і тренер Андрій «⁠B1ad3⁠» Городенський вважає, що у них є гарний шанс зробити це.

Андрій B1ad3 Городенський прокоментував старт NAVI на EPL 15

0

Тренер NAVI прокоментував першу гру команди на EPL 15. Нагадаємо, що в грі проти польської п’ятірки AGO дебютував молодий гравець NAVI Junior Данило headtr1ck Валітов.

Догралися: чи є майбутнє у російського кіберспорту після 24 лютого? — монолог директора Gambit Esports

Комерційний директор Gambit Esports Давід Даштоян опублікував своє бачення майбутнього кіберспорту в Росії. В цілому навіть російська сторона згодна з тим, що російському кіберспорту скоріше за все настане кінець. Нагадаємо, що зараз Gambit знаходиться під потужними міжнародними санкціями, пов’язаними з війною в Україні та підтримкою клубом політики російського керівництва.  Нижче ми публікуємо переклад статті на

Топ-5 найкращих тандемів гравців та тренерів у професійному CS:GO у 2022 році

У будь-якому виді спорту важлива наявність «хімії» між гравцем та тренером. Саме це є запорукою позитивного результату виконавця. Якщо тренер та його підопічний зможе якнайшвидше знайти спільну мову, тим швидше прийдуть великі перемоги. Так само і змагальному CS:GO. Сьогодні ми поговоримо про п’ять найкращих зв’язок гравців та тренерів на цей момент у CS:GO.