Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Гийом neL Канело сообщил, что FaZe Clan выступят с заменой на LAN-финале ECS Season 5. Вместо Олофа olofmeister Кайбьера в Лондон поедет Йорген cromen Робертсен.

Cromen_PGL_minor

25 мая стало известно, что Олоф olofmeister Кайбьер вернулся в основной состав FaZe Clan после инактива. Тем не менее сейчас Инсайдер Гийом neL Канело сообщил, что шведский легионер не сможет посетить LAN-финал ECS Season 5 с командой из-за личных проблем.

По слухам Кайбьера должен заменить выходец NOREG – Йорген cromen Робертсен. Ни организаторы ECS, ни руководство FaZe официально не подтвердили эту информацию. Сам LAN-финал ECS S5 пройдет в период с 8 по 10 июня в Лондоне. Восемь коллективов разыграют между собой общий призовой фонд в размере $660,000.

Возможный состав FaZe Clan на ECS S5:

  • Финн karrigan Андерсен
  • Никола NiKo Ковач
  • Ховард rain Найгард
  • Ладислав GuardiaN Ковач
  • Йорген cromen Робертсен (стендин)

Источник

Материалы по теме

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!