Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Майкил Golden Селим и  Робин flusha Ронквест присоединились к команде fnatic.

1500495213.9669

21 августа состав fnatic по CS:GO покинули Xizt и twist, так как команда не прошла на StarLadder Berlin Major 2019. Позже организацию покинул тренер Jumpy, а его пост занял Samuelsson.

 Робин flusha Ронквест представлял fnatic с 2013 по 2016 год. Позже игрок перешел в GODSENT, но спустя несколько месяцев вернулся в fnatic. В сентябре 2018 Робин был отправлен в запас команды, а спустя несколько дней состоялся его переход в Cloud9. 

 Майкил Golden Селим пришел в основной состав из академии организации. Под тегом fnatic игрок выиграл Intel Extreme Masters XII — World Championship и World Electronic Sports Games 2017. В августе 2018 Golden перешел в Cloud9, но последние три месяца игрок провел в запасе.

Состав fnatic:

  •  Фредди KRiMZ Йоханссон
  •  Йеспер JW Вексель
  •  Людвиг Brollan Бролин
  •  Робин flusha Ронквест
  •  Майкил Golden Селим

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Колись легендарні fnatic програли туркам і не попадуть на Мейджор

0

Колись легендарні fnatic, які тричі вигравали Мейджор, цього разу втрачають шанси потрапити на головний турнір року. У матчі на виліт команда програла туркам з Eternal Fire та вилетіла з RMR.

FNATIC програли ENCE на EPL 15 та вилетіли з турніру. Результати гри та статистика

0

Play-off ESL PRO League 15 стартував з матчу FNATIC проти ENCE. ENCE фактично знищили суперника і пройшли до чвертьфіналу турніру, де зустрінуться з іспанцями з Movistar Riders. Фнатіки вибувають з турніру. На першій карті Overpass перемогу святкували ENCE Друга карта NUKE також відходить на користь ENCE Загальна статистика матчу Пряма трансляція Українською Пряма трансляція Російською

Росіянин з fnatic по Valorant підтримав Путіна та закликав українців здаватися

0

Олексій yXo Малецький виклав у твіттері листування російського гравця команди fnatic з Valorant. В цьому листуванні Андрій braveAF Горчаков каже, що українці мають якомога скоріше здатися Путіну, а Україна, Білорусь і Росія мають бути єдиним цілим.