Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Даниэль mertz Мертз сообщил в своем Твиттере о том, что покинул ростер Heroic.

1556681805.013

Даниэль mertz Мертз был частью Heroic с августа прошлого года. За этот период он с командной выиграл TOYOTA Master Bangkok 2018 и GG.Bet Sydney Invitational.

На прошедшей европейской квалификации на EPICENTER 2019 он выступал за микс Internazionale, но не прошел в закрытый этап. Что касается его бывшей команды, то она прошла в основной этап московского турнира.

Источник

Материалы по теме

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

Заміна не пішла на користь. Heroic безславно програли MOUZ та першими вилетіли з IEM Cologne 2022

0

В гонитві за журавлем Heroic втратили ту синицю, яка завжди була у них в руках, а все через заміну, яка мала підсилити команду. Данський клуб програв два матчі поспіль і безславно вилетів з IEM Cologne 2022, навіть не потрапивши в Play-off, давно ми не бачили такого провалу команди.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на другий день групової стадії

Розпочинається другий день групової стадії IEM Cologne 2022 і сьогодні деякі команди залишать турнір. Пропонуємо вашій увазі розклад ігор та наші прогнози на результати.

NiP впорались з Heroic у матчі першого туру групового етапу IEM Cologne 2022. Ігри вийшли рівними, вдача була на боці шведів

У складному і рівному матчі першого туру групового етапу IEM Cologne 2022 команда NiP перемогла Heroic. Обидві карти завершились з сумним для Heroic рахунком 16-13.