Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Natus Vincere и  Space Soldiers отказались от участия в турнире IEM Season XIII Sydney по CS:GO. Об этом организаторы турнира сообщили в своем Твиттере. Их заменят G2 Esports и Legacy Esports.

Screenshot_7

На турнире сыграют 16 команд. За титул чемпиона сразятся fnatic, Cloud9, FaZe Clan, G2 Esports, Legacy Esports, Astralis, mousesports, Renegades, SK Gaming, NRG eSports, MVP PK, TyLoo, B.O.O.T.-dream[S]cape, Greyhound Gaming, Chiefs eSports Club и ORDER. 

Screenshot_1
IEM Season XIII Sydney пройдёт с 1 по 6 мая в Сиднее (Австралия). Общий призовой фонд турнира составит $ 250 000.

Материалы по теме

Інтерв’ю з Олександром s1mple⁠ Костилєвим перед фіналом PGL Major Antwerp 2022

Українська зірка CS:GO Олександр s1mple⁠ Костилєв каже, що гравці Natus Vincere досі вважають себе найкращою командою світу. Читайте переклад інтерв’ю для HLTV.org зі справжньою легендою кіберспорту, яка знаходиться в одному кроці від другого чемпіонства на Мейджорі.

NAVI не варто вигравати Мейджор. Розповідаємо, чому це може поставити під загрозу існування команди в Україні

Можливо це здасться, на перший погляд, парадоксальним, але зараз найгірше, що може статися з Natus Vincere – це перемога на Мейджорі.

Petr1k: «Я не думаю, що російсько-українські склади з будь-якої гри зможуть існувати»

Український аналітик Олександр Petr1k Петрик поміркував про перспективи російсько-українських складів у кіберспорті. Про це він повідомив у своєму Telegram.

Коли слова з ділом сходяться. NAVI розвезли гуманітарну допомогу до лікарень та сиротинців Києва

Український мультигеймінг Natus Vincere роздала клубний одяг у лікарнях та дитячих будинках в Україні. Про це стало відомо зі сторіс генерального директора клубу Євгенія Золотарьова та твіттеру менеджерки PuckChamp Жанни Батьківни.