Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы LAN-финала ESL Pro League Season 7 провели жеребьевку коллективов, распределив их по группам и определив первые матчи. В своем дебютном матче Natus Vincere сразятся с MVP PK.

fullsizerender-57_5

16 коллективов были распределены в две группы по восемь в каждой. Группу “А” будет открывать матч mousesports против лучшего коллектива южноамериканского региона. Вслед за ними FaZe Clan встретятся с Cloud9. Потом NRG Esports встретятся с HellRaisers, а Natus Vincere предстоит сыграть с MVP PK.

Матчи группы “А”:

Screenshot at May 05 07-37-01

В группе “В” первыми в бой вступят Team Liquid и Grayhound. Потом Space Soldiers сразятся с Renegades. Третьим матчем станет противостояние между OpTic Gaming и Astralis. А в последнем матче Ninjas in Pyjamas сыграют с SK Gaming.

Матчи группы “В”:

Screenshot at May 05 07-37-12

Лучший коллектив из каждой группы займет место сразу в полуфинале ESL Pro League Season 7. Команды, которые займут второе и третье место в плей-офф займут место в четвертьфинале. LAN-финал EPL будет проходить с 15 по 20 мая в Далласе. Общий призовой фонд соревнования составит $750,000.

ESL Pro League Season 7 станет частью Intel Grand Slam, то есть войдет в число турниров, за победу на котором команда получит возможность посоревноваться за $1,000,000, которые достанутся победителю четырех таких турниров. На данный момент G2, FaZe, NiPfnatic и Astralis имеют по одной победе, а SK лидируют с двумя.

Источник

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і