Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HellRaisers нашли замену Озгюру woxic Экеру, который не получил визу в Швецию. Пятым игроком «восставших из ада» на DreamHack Masters Stockholm 2018 станет Зигимантас nukkye Сипалис.

1522526270.1616

Вчера, 28 августа, Озгюр woxic Экер написал в своем Твиттере, что турецкое посольство в Киеве вернуло его паспорт без визы и ему придется пропустить шведское мероприятие. HellRaisers быстро нашли замену турку в лице игрока The Imperial — Зигимантаса nukkye Сипалиса. Тем не менее участие Экера на турнире возможно, если он решит проблемы с визой, то приедет в Стокгольм с опозданием.

Напомним, что на DreamHack Masters Stockholm 2018 «восставшие из ада» попали в группу «D» с GambitMIBR и mousesports, причем их дебютный матч пройдет против бразильской команды уже сегодня, в 17:30 по киевскому времени.

Состав HellRaisers на DreamHack:

  • Кирилл ANGE1 Карасёв
  • Владислав bondik Нечипорчук
  • Бенце DeadFox Боротц
  • Исса ISSAA Мурад
  • Зигимантас nukkye Сипалис (замена)
  • Озгюр woxic Экер (возможно)

Источник

Материалы по теме

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства

«Для міжнародної спільноти спорт є важливим вектором, який виражає громадську думку. Тому санкції у світі спорту мають величезний медійний вплив, який іноді перевищує вплив політичних заяв» — Міжнародне французьке радіо. 74 дні Україна живе в парадигмі війни, яка вплинула на життя кожного українця. Навіть наш сайт, далекий від політики, пише про події, пов’язані з війною,

Українська команда HellRaisers грала свій матч проти NAVI з Москви

0

Попри те, що HellRaisers зробила заяву, що вони переїжджають до Сербії, матч проти NAVI гравці грали з Москви. Це підтвердила менеджер команди Марія Гуніна.

Колишній CEO HR Олексій Слабухін прокоментував ряд останніх новин кіберспорту, в тому числі ситуацію з Gambit та VP, та зробив прогноз, що буде далі

Колишній CEO HellRaisers Олексій Magician Слабухін прокоментував ряд останніх новин кіберспорту в себе на каналі в телеграм. Як і передбачав раніше, розвиток кіберспорту у Східній Європі пішов за сценаріями. Ринок кіберспорту в Східній Європі влаштований так, що варіанти, які можна робити в кризу, рахуються на пальцях однієї руки.