Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Слухи портала Flickshot.fr подтвердились и Рубен «RUBINO» Виллароел заменил Патрика «es3tag» Хансена в стане Heroic. Новость об этом появилась на официальном сайте организации.

Screenshot_19

 Рубен «RUBINO» Виллароел находился без команды с прошлого месяца, после того как  dignitas распустили свой состав по CS:GO. Ранее он неплохо зарекомендовал себя в стане  Astralis, которым помогал на LAN-финалах ESL Pro League S6.

Что касается  Патрика «es3tag» Хансена, то он выступал за  Heroic на протяжении восьми месяцев. Датская организация выкупила его контракт у  Tricked. За это время он помог команде войти в четверку сильнейших на DreamHack Open Valencia 2017 и StarLadder i-League Invitational #2, а также выиграл европейские отборочные на World Cyber Arena 2017.

Обновленный состав Heroic:

  • Марко «Snappi» Пфейффер
  • Николай «niko» Кристенсен
  • Джейкоб «JUGI» Хансен
  • Андреас «MODDII» Фрид
  • Рубен «RUBINO» Виллароел
  • Патрика «es3tag» Хансена (замена)

Источник

Материалы по теме

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

Заміна не пішла на користь. Heroic безславно програли MOUZ та першими вилетіли з IEM Cologne 2022

0

В гонитві за журавлем Heroic втратили ту синицю, яка завжди була у них в руках, а все через заміну, яка мала підсилити команду. Данський клуб програв два матчі поспіль і безславно вилетів з IEM Cologne 2022, навіть не потрапивши в Play-off, давно ми не бачили такого провалу команди.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на другий день групової стадії

Розпочинається другий день групової стадії IEM Cologne 2022 і сьогодні деякі команди залишать турнір. Пропонуємо вашій увазі розклад ігор та наші прогнози на результати.

NiP впорались з Heroic у матчі першого туру групового етапу IEM Cologne 2022. Ігри вийшли рівними, вдача була на боці шведів

У складному і рівному матчі першого туру групового етапу IEM Cologne 2022 команда NiP перемогла Heroic. Обидві карти завершились з сумним для Heroic рахунком 16-13.