Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Производитель питания для геймеров Runtime подписал микс Старикса и Сизда.

f8cb27e4104745582eacc0d17149b598

UnderPressure собрались перед отборочными на Intel Extreme Masters Katowice. Состав с легкостью прошел открытые отборочные, а затем в закрытых проиграл AVANGAR, но затем одержал победы на Atlants и Monolith и получил заветный слот на миноре. СНГ минор пройдет с 16 по 20 января. Восемь составов сразятся за $50 000 и два слота на мейджоре.

Состав Runtime:

 Денис seized Костин
 Сергей starix Ищук
 Дмитрий hooch Богданов
 Николай kalinka Русаков
 Александр scoobyxie Маринич

Материалы по теме

Starix і ще три українські колаборанти залишилися без роботи. MelBet розпустила склад лише через півтора місяці після створення

0

Команда російського букмекера MelBet Team повідомила про припинення свого існування лише через місяць з хвостиком після створення. За цей короткий період безглуздою колаборацією з росіянами своє ім’я встигли зганьбити кілька досить відомих українських гравців.

Starix створив українсько-російську команду під брендом російського букмекера до якої увійшов колишній гравець B8

Колишній гравець легендарного складу NAVI Сергій Starix Іщук зібрав нову команду. Цього разу чемпіон світу з CS 1.6 створив команду під букмекера MELBET, якого пов’язують з Росією, причому до команди увійшло два росіянина і три українця, тобто це посміховисько може вважатися українською командою при тому, що більшість гравців базується в Росії.

Не потрібен ні росіянам ні українцям. Starix звільнили з посади тренера російської команди Aurora

Російський клуб з CS:GO Aurora звільнив з посади тренера українського спеціаліста Сергія Starix Іщука. Хоча за його каденції команда досягла значних успіхів і навіть брала участь в турнірі RMR їй не вдалося досягти поставлених цілей і пройти на Мейджор, вона програла в турнірі останнього шансу FaZe, які й отримали путівку.

Сергій starix Іщук зі своєю російською командою Aurora пройшов на RMR BLAST Paris Major

Російська команда Aurora під керівництвом засновника NAVI, легендарного українського спеціаліста Сергія starix Іщука пройшла на  RMR BLAST Paris Major. На своєму шляху команда програла 500 та OG, проте переграла ESTATIC, JANO та HEET.