Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В полуфинале StarLadder ImbaTV Invitational Team Spirit обыграли корейских ветеранов из MVP.PK и прошли в финал турнира. 

stagw

В первом раунде группового этапа Team Spirit с легкостью одолели  Flash Gaming на @inferno со счетом 16:06. Во втором матче игроки встретились с поляками из AGO eSports, которые как и в первом раунде, не отдали больше шести раундов. 

За выход из группы со второго места Team Spirit играли bo3 матч против B.O.O.T-d[s]. Правда коллектив из Сингапура ничем не удивил TS, две карты (16:05 и 16:07) ушли в копилку российской команды.

В группе B с первого места вышли  MVP.PK. Vega Squadron за выход из группы проиграли TyLoo, при этом не взяв за две карты больше чем семь раундов.

Screenshot_5

В первом полуфинальном матче  Team Spirit смогли взять первую карту @mirage с минимальным перевесом. Вторая карта @nuke полностью прошла под контролем российской организации. Во втором полуфинальном матче AGO eSports не сдержали  TyLoo на домашней арене. 

Финальные игры турнира пройдут завтра. В 08:00 между собой сыграют MVP.PK и AGO eSports. Гранд-финал начнется в 11:00 по Киеву. Стрим и результаты можно посмотреть в репортаже

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

Влог. Як українці під час війни в колаборації з росіянами The International вигравали

0

Російський клуб Team Spirit опублікував 40-ка хвилинне пропагандистське відео про те, як українці Miro та Yatoro під час повномасштабної війни з Росією, коли їх земляків вбивають тисячами, продовжують приємно спілкуватися, виходити на сцену, грати і вигравати Чемпіонат світу з Dota 2 разом з росіянами, гордо несучи на грудях рекламу забороненого в Україні російського букмекера 1xbet.