Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вслед за Dota 2, организаторы World Electronic Sports Games 2018 провели жеребьевку группового этапа турнира по CS:GO. Team Ukraine попали в группу “G”, а Team Russia сыграют в группе “F”.

Screenshot_7

Кроме Team Ukraine, в группе “G” также находятся 5Power Gaming, BigTime Regal.Hong Kong и TNC Pro Team. Другой представитель СНГ в лице Team Russia сыграет в группе “F” вместе с Imperial e-SportsCyberZen и Ghost Gaming. В группах команды сыграют в формате round-robin с матчами best-of-2. В плей-офф пройдут два сильнейших коллектива из каждой группы.

Группы WESG 2018:

photo_2019-02-25_11-40-22

LAN-финал WESG 2018 по CS:GO пройдет в период с 11 по 17 марта в Китае, Чунцине. Общий призовой фонд турнира составит $890,000.

Источник

Материалы по теме

Starix і ще три українські колаборанти залишилися без роботи. MelBet розпустила склад лише через півтора місяці після створення

0

Команда російського букмекера MelBet Team повідомила про припинення свого існування лише через місяць з хвостиком після створення. За цей короткий період безглуздою колаборацією з росіянами своє ім’я встигли зганьбити кілька досить відомих українських гравців.

Starix створив українсько-російську команду під брендом російського букмекера до якої увійшов колишній гравець B8

Колишній гравець легендарного складу NAVI Сергій Starix Іщук зібрав нову команду. Цього разу чемпіон світу з CS 1.6 створив команду під букмекера MELBET, якого пов’язують з Росією, причому до команди увійшло два росіянина і три українця, тобто це посміховисько може вважатися українською командою при тому, що більшість гравців базується в Росії.

Не потрібен ні росіянам ні українцям. Starix звільнили з посади тренера російської команди Aurora

Російський клуб з CS:GO Aurora звільнив з посади тренера українського спеціаліста Сергія Starix Іщука. Хоча за його каденції команда досягла значних успіхів і навіть брала участь в турнірі RMR їй не вдалося досягти поставлених цілей і пройти на Мейджор, вона програла в турнірі останнього шансу FaZe, які й отримали путівку.

Сергій starix Іщук зі своєю російською командою Aurora пройшов на RMR BLAST Paris Major

Російська команда Aurora під керівництвом засновника NAVI, легендарного українського спеціаліста Сергія starix Іщука пройшла на  RMR BLAST Paris Major. На своєму шляху команда програла 500 та OG, проте переграла ESTATIC, JANO та HEET.