Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Алексей OverDrive Бирюков сообщил в своем паблике во Вконтакте о том, что Кирилл Gospadarov Госпадаров не сыграет за Warthox Esport на CIS Minor Championship — Berlin 2019.

Screenshot_3

По информации Алексея OverDrive Бирюкова Кирилл Gospadarov Госпадаров не сыграет за Warthox Esport на CIS Minor Championship — Berlin 2019, поскольку в эти даты будет проходить летний лагерь от Natus Vincere. Если информация подтвердится, то неизвестно, разрешат ли Valve выступать команде с заменой.

Warthox Esport прошли на CIS Minor Championship — Berlin 2019 обыграв в матчей нижней сетки Winstrike Team со счетом 2:1 по картам. CIS Minor Championship — Berlin 2019 пройдет в период с 24 по 28 июля в Берлине, Германия. 8 коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $50,000, два слота в стадию New Challenger Status и один слот на Minors’ 3rd Place Play-In.

Список участников CIS Minor Championship — Berlin 2019:

  • Team Spirit
  •  Nemiga Gaming
  •  Syman Gaming
  •  forZe
  • DreamEaters 
  • Gambit Youngsters
  •  Warthox Esport
  • Unique Team

Источник

Материалы по теме

Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю, де розповів про гру sdy та повідомив, що гравець залишиться в NAVI принаймні до кінця наступного Мейджора

Головний тренер Natus Vincere Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю на командному каналі на youtube. Тренер розповів про відчуття у фіналі Мейджора, про те, що NAVI зараз можуть вигравати з будь-яким п’ятим гравцем, та про те, що sdy залишиться в команді на випробувальному терміні принаймні до закінчення найближчого мейджора.

NAVI проти Astralis — інформація, аналітика та пряма трансляція першого півфіналу IEM Cologne 2022

У першому півфіналі IEM Cologne 2022 на величезній заповненій вщент LANXESS arena сьогодні зустрічаються безумовні фаворити матчу Natus Vincere та аутсайдери (хто міг так про них подумати пару років тому) команда Astralis.

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.

Вперше в історії CS:GO на вершину світового рейтингу вийшла команда з більшістю українців у складі

Natus Vincere повернули собі звання найсильнішої команди світу згідно з рейтингом HLTV. Не дивлячись на те, що IEM Cologne ще не закінчився, рейтинг перерахували, відкинувши застарілі результати, через що NAVI трохи, але випередили FaZe.