Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ECS Season 7 подошел к своему логическому окончанию, а самым ценным игроком мероприятия стал игрок Team Vitality — Матье ZywOo Эрбо, который продемонстрировал невероятную индивидуальную игру.

1560103711.2496

Кроме чемпионского титула ECS Season 7, игрок Team Vitality — Матье ZywOo Эрбо — заработал медаль самого ценного игрока турнира. Средний рейтинг игрока за 10 карта составил 1.41. Самый лучший результат он показал на последней карте против FURIA – 2.14. А также сделал 7 клатчей.

Screenshot at Jun 09 21-37-16

Для Матье ZywOo Эрбо это вторая награда самого ценного игрока от портала HLTV.org. Первую он получил пару недель назад на cs_summit 4. Напомним, что Vitality выиграли ECS Season 7, обыграв в финале FURIA со счетом 2:0 по картам.

1560101968.2666

Источник

Материалы по теме

ZywOo⁠ помпезно продовжив контратк з Vitality. Його коронували на фоні Ейфелевої вежі

0

Найкращий гравець світу в Counter-Strike помпезно продовжив свій контракт до 2026 року. Зірка Vitality Матьє ⁠ZywOo⁠ Хербо підписав новий контракт і відсвяткував поперед Ейфелевою вежею, де його коронували на символічному троні, зробленому в стилі “Гри престолів” тільки з використанням зброї з CS. 

ВІДЕО! Історія ZywOo — трагічна історія кращого гравця в CS 2

0

Топовий українськомовний канал про кіберспорт Good Game Gentlemen зробив чудове відео про триразового найкращого гравця планети в Counter-Strike – ZywOo.

20-ти хвилинне відео найкращих моментів генія Counter-Strike ZywOo за 2023 рік

0

Якщо ви пропустили Vitality виклали чудове відео з нарізкою всіх найкращих моментів французського вундеркінда ZywOo, який цього року втретє став найкращим гравцем у CS в світі.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: ZywOo – №1

ZywOo не мав собі рівних у змаганні за звання найкращого гравця року за версією HLTV. Він очолив таблиці лідерів в більш ніж десяти категоріях.