Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Железо

Лімітований дроп геймерської мишки у співпраці з зіркою кіберспорту приніс понад 7,6 мільйона доларів за кілька годин

Колаборація зірки VALORANT гравця TenZ із виробником преміальних ігрових мишок Finalmouse вилилася у лімітовану серію девайсів, які були розпродані буквально за кілька годин, та принесли понад 7,6 мільйона доларів доходу, причому частина з них дісталася безпосередньо самому TenZ.

Українські магазини почали приймати передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. У порівняні з PS5 ціна на консоль здається доступною

У ряді великих мережевих магазинів України з’явилися передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. Також консолі можна знайти в асортименті на сайті компанії ERC, яка є одним з найбільших гуртових постачальників техніки в Україні.

Український виробник кіберспортивних девайсів почав робити патріотичні гравіювання на своїй продукції

Український бренд HATOR, який випускає обладнання для кіберспортсменів та геймерів, покав кастомізувати свої девайси патріотичним гравіювання. Так тепер можна замовити клавіатури з написом «Доброго вечора, ми з України», а також гарнітури з фановим логотипом тракторних військ. 

Esports Entertainment Group оголосила про втрати у 63,8 мільйонів доларів через неефективність своєї мережі кіберклубів, турнірної платформи та кіберспортивної ліги

Компанія Esports Entertainment Group (EEG) яка спеціалізується на азартних іграх, оголосила, що перегляне свій поточний портфель активів через проблеми з ліквідністю.

Не дивлячись на те, що ігри до PS4 приносять Sony левову частку доходу, компанія планує припинити їх випуск до 2025 року

Нещодавно Sony провела презентацію для інвесторів і повідомила, що планує припинити випуск ігор для PS4 до 2025 року. Цікаво, що PS5 випередила показники продажів PS4 у перший рік після виходу, але потім опустилася нижче показників PS4 у другий рік, за словами Sony через обмеження поставок. Компанія очікує, що найближчим часом PS5 знову обійде PS4, і

Zotac випустить мобільний рюкзак з вбудованим комп’ютером для ігор віртуальної реальності

Компанія Zotac анонсувала VR GO 4.0 – ігровий рюкзак-комп’ютер четвертого покоління. Завдяки його використанню гравець позбавляється чисельних кабелів, які сковують рухи, і зможе на всі 100% відчути себе у віртуальній реальності.

Гонка озброєнь — ASUS та Nvidia представили кіберспортивний монітор з частотою 500 Hz

Nvidia разом з ASUS представили новий монітор якій позиціюється не для геймінгу, а саме для кіберспорту. ROG Swift 500 Hz, як зрозуміло з назви, буде підтримувати феноменальну частоту 500 Hz.

NVIDIA GeForce RTX 4090 вперше перетне позначку продуктивності у 100 TFLOPs але буде споживати дуже багато енергії

З’явилася інформація про нову відеокарту від NVIDIA. NVIDIA GeForce RTX 4090 стане першою, яка перетне позначку продуктивності у 100 TFLOPs. Нагадаємо, що 3090Ti видавала 40 TFLOPs.

40 років легендарному Sinclair ZX Spectrum. Розповідаємо, з чого почався світ комп’ютерних игор

Сьогодні виповнюється 40 років комп’ютеру, який можна вважати прабатьком усіх сучасних ПК, принаймні в Європі та пострадянських країнах. Саме 40 років тому Sinclair ZX Spectrum став першим персональним комп’ютером, який масово потрапив до домівок звичайних простих людей і саме на ньому розробники почали створювати перші комп’ютерні ігри, які отримали велику популярність.

ACER після півтора місяці війни всетаки призупиняє роботу в Росії

Можливо останній з великих комп’ютерних брендів компанія Acer після півтора місяця війни в Україні все-таки вирішила призупинити свою роботу на території Росії. У своєму зверненні компанія відкрито не засуджує агресора, та не називає речі своїми іменами, але і на тому спасибі.