Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

Протягом усієї трансляції серед фанів розіграють цінні призи, серед яких ноутбук Lenovo 3 Idea Pad, а також призи від HyperX і Lorgar.

Шоу матч відбудеться 30 вересня (п’ятниця) 2022 року, початок о 17:00 за центральноєвропейським часом (18:00 за Києвом).
Трансляція буде йти на двох каналах двома мовами — англійською та португальською.

Заява  Данила «Dendi» Ішутіна:

Я дуже вдячний людям із спільноти Dota 2, які погодилися взяти участь у цьому благодійному шоу-матчі. SirActionSlacks, Jenkins, AdmiralBulldog, SingSing та всі інші: ваша підтримка має величезне значення як для мене, так і для моєї країни. Я щиро вірю, що кожен долар може мати величезний позитивний вплив на Україну. Давай зробимо це.

Трансляції

Запрошення від Dendi

У матчі братимуть участь такі відомі особистості:

Читайте також про останні прогнози щодо призового фонду TI 11.

Материалы по теме

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

Dendi анонсував український склад B8 з Dota 2 та оголосив про зміну регіону. Також гравець написав великий пост про необхідність підтримки України

Легендарний український кіберспортсмен Данило Dendi Ішутін оголосив новий склад своєї команди B8 в дисципліні Dota 2. Гравець та CEO зібрав майже повністю українську команду, а також відмовився від гри в регіоні Східної Європи, де грають росіяни.

ESL повідомили, що росіяни зможуть зіграти на IEM Katowice 2023 попри заборону Польщі на в’їзд громадян РФ до країни

ESL повідомили, що російські гравці зможуть потрапити на один з провідних світових турнірів з CS:GO IEM Katowice 2023 попри заборону на в’їзд громадянам Росії у Польщу.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.