Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

Протягом усієї трансляції серед фанів розіграють цінні призи, серед яких ноутбук Lenovo 3 Idea Pad, а також призи від HyperX і Lorgar.

Шоу матч відбудеться 30 вересня (п’ятниця) 2022 року, початок о 17:00 за центральноєвропейським часом (18:00 за Києвом).
Трансляція буде йти на двох каналах двома мовами — англійською та португальською.

Заява  Данила «Dendi» Ішутіна:

Я дуже вдячний людям із спільноти Dota 2, які погодилися взяти участь у цьому благодійному шоу-матчі. SirActionSlacks, Jenkins, AdmiralBulldog, SingSing та всі інші: ваша підтримка має величезне значення як для мене, так і для моєї країни. Я щиро вірю, що кожен долар може мати величезний позитивний вплив на Україну. Давай зробимо це.

Трансляції

Запрошення від Dendi

У матчі братимуть участь такі відомі особистості:

Читайте також про останні прогнози щодо призового фонду TI 11.

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.