Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Цьогорічний призовий фонд The International скоріше за все не перевищить призовий фонд TI 2015 року. Про це свідчить динаміка збільшення призового фонду в останні тижні.

Ми проаналізували графік зростання призового фонду TI 11 за останній період і дійшли невтишних висновків, що цього року призовий фонд Чемпіонату Світу з Dota 2  буде ще менше, ніж ми передрікали 5 вересня. 

Раніше ми прогнозували призовий TI на рівні близько 23,5 мільйонів доларів, проте на динаміку негативно вплинув Battle Pass, який цього року викликав дуже багато негативних емоцій і продається надто повільно. Продажі знизило і загальне негативне ставлення до Valve через байдужість до власного продукту, продаж прав на трансляцію турніру окремим студіям, введення обмежень на ком’юніті-касти, економія на привозі регіональних талантів в Сингапур та на інших аспектах організації The International 11. 

Якщо продовжити нинішній графік поповнення призового фонду, ми побачимо, що в день закінчення зборів грошей на призовий, він буде перетинатися з графіком за 2016 рік, коли сума складала близько 17 854 000 доларів, проте у 2016 році збори тривали 89 днів, а не 61, як цього року і тоді зібрали понад 20 мільйонів доларів. 

Рожевим позначено продовження графіку зборів від Battle Pass до 61 дня, коли збір закінчиться. 

Якщо Valve не вигадають щось екстраординарне, скоріше за все цьогорічний призовий фонд The International буде найнижчим з 2014 року, тобто кіберспорт в Dota 2 відкотиться на 8 років назад, що буде означати якщо не смерть дисципліни, то її кому. 

Дещо змінити ситуацію може тільки вихід True Sight, якісь спеціальні акції чи знижки на Battle Pass, а також більш ранній вихід його другої частини, вихід якої раніше планувався вже після закриття зборів на призовий фонд турніру.

Проте вже зараз можна впевнено сказати, що навіть такі кроки не допоможуть зібрати не тільки рекордний призовий фонд, а і суму, близьку до зборів 2019 року. 

Материалы по теме

Джерела: Наступний The International Valve проведе у рідному Сіетлі

За інформацією ряду джерел наступний The International, після кількох років подорожей, повернеться до рідного Сіетлу.

Найкращі та найгірші герої мети Dota 2 на TI11

Протягом умовно 100 ігор на кожному The International вимальовується певна мета, коли одних героїв постійно обирають чи банять, проте є й інша сторона медалі — визначаються герої, які вважаються настільки слабкими, що нікому немає до них справи.

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Олсіор в Сингапурі — перший влог з The International 11

0

Олсіор опублікував перший українськомовний блог з The International. Ведучий та коментатор Maincast відвідає два фінальні дні Чемпіонату Світу з Dota 2 і поділиться з глядачами своїми враженнями.