Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через бажання Blizzard заробити якомога більше, фанати почали справжню війну проти Diablo Immortal на рейтинговому порталі ігор Metacritic.

Останнім часом рейтинг нової мобільної гри постійно знижувався, поки не став найнижчим за всю історію ігор від Blizzard. Проте і цього виявилося замало, ком’юніті вирішило просто знищити гру і ставить тільки нулі. В результаті Diablo Immortal побила всі рекорди і зараз має рейтинг лише 0,2 бали.

Оцінки користувачів Metacritic

Не дивлячись на нищівну критику, видавець гри звітує про неймовірний успіх гри. За словами Blizzard, лише за тиждень гру встановили 10 мільйонів гравців, що є найкращим стартом ігор Блізів.

Проте слід зазначити, що Diablo Immortal є першою мобільною грою по всесвіту Diablo, до того ж вона умовно безкоштовна, тож порівнювати її з платними іграми не зовсім коректно. 

Поки не відомо, наскільки успішною стане гра на довгій дистанції. Для порівняння Diablo III до серпня 2015 року продалася у кількості 30 мільйонів копій

Читайте також крутий розбір тендеру на висвітлення The International від експерта кіберспорту Андрія Яценко. 

Материалы по теме

Blizzard прибере лутбокси з Overwatch та Overwatch 2. Раніше компанія заробила на них понад мільярд доларів

Стало відомо, що Blizzard прибере лутбокси з Overwatch у найближчому оновленні, тако ж лутбоксів не буде й у наступній частині гри Overwatch 2, на яку перейде вся екосистема після її виходу.

Diablo Immortal заробила 100 мільйонів лише за два місяці, та зайняла друге місце по швидкості заробляння грошей серед ігор

Diablo Immortal заробила 100 мільйонів доларів за два місяці з моменту виходу гри та зайняла друге місце по швидкості заробляння грошей серед ігор.

Blizzard роздасть ключі для бета-тестування Diablo IV за татуювання у стилі гри

Blizzard запустили карколомну за креативністю акцію, яка буде проходити в ряді міст світу з 16 липня по 10 вересня. Акція називається  DIABLO HELL’S INK і полягає у тому, що фанати можуть зробити собі унікальні тату у стилі гри та отримати запрошення на тестування Diablo 4, тобто пограти в гру задовго до її офіційного релізу.

Як народилася та помирала MOBA від Blizzard, якій передрікали перемогу над Dota 2 та LoL. Коротка історія Heroes of the Storm

Blizzard перевели свою MOBA Heroes of the Storm у розділ класичних ігор і це означає, що як бізнес для розробника гра втратила сенс і у майбутньому буде отримувати лише мінімальну підтримку, а про появу нових героїв, контенту, зміни у балансі вже не йдеться.