Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Слід зазначити, що феноменальний фінансовий успіх гри на тлі нескінченого хейту у її бік за «бандитську» монетизацію показують, який наш світ божевільний. З одного боку гра збирає найнижчі оцінки експертів та гравців, з іншого боку рекордну касу від лудоманів, які не можуть зупинитися і заливають реальні гроші в гру в бажанні стати найкрутішими у віртуальному світі. 

Diablo Immortal чудовий приклад того, як багато «безплатних» сучасних ігор перетворилися на аналоги казино і без їх регуляції вони стають серйозною загрозою для гравців, які не вміють вчасно зупинятися. 

Для порівняння успіху Діабло, та жорсткості його монетизації, інший хіт Apex Legends Mobile за той самий період принесла розробникам лише 11,5 мільйонів доларів при тому, що її завантажило вдвічі більше користувачів.

Читайте також про те, як кіберспортивний клуб Бекхема постійно зазнає збитків. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.