Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Британська організація Guild Esports, яка належить Девіду Бекхему, опублікувала фінансову звітність за останні шість місяців. За цей час клуб втратив 4,96 мільйона фунтів.

У наслідок втрат команді довелося скоротити кількість співробітників з 45 до 30.  Організація втратила директора Девіда Гарднера, директора з кіберспорту Гранта Руссо та інших топ-менеджерів.

Торік клуб також втратив понад 4 мільйони фунтів, при цьому валовий прибуток за рік збільшився зі 110 тисяч фунтів до 710 тисяч, але він все ще залишається дуже малим у порівнянні з втратами.

Після опублікування звіту акції організації впали на 11%. 

Читайте також про те, що найпопулярнішій стрімерці світу запропонували знятися у порно за феноменальну винагороду. 

Материалы по теме

2022 став важким роком для кіберспорту — публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

VALORANT Champions Tour 2021: EMEA Stage 2 Challengers Finals — Репортаж

Лучшие команды Европы, СНГ и Турции сразятся за $100,000 и два слота на первый чемпионат мира по Valorant, который пройдет в конце мая в Исландии.

Guild Esports, принадлежащая Дэвиду Бэкхему, выйдет на IPO

Киберспортивная организация, среди совладельцев которой есть всемирно известный футболист начнет продажу акций на Лондонской фондовой бирже.