Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Британська організація Guild Esports, яка належить Девіду Бекхему, опублікувала фінансову звітність за останні шість місяців. За цей час клуб втратив 4,96 мільйона фунтів.

У наслідок втрат команді довелося скоротити кількість співробітників з 45 до 30.  Організація втратила директора Девіда Гарднера, директора з кіберспорту Гранта Руссо та інших топ-менеджерів.

Торік клуб також втратив понад 4 мільйони фунтів, при цьому валовий прибуток за рік збільшився зі 110 тисяч фунтів до 710 тисяч, але він все ще залишається дуже малим у порівнянні з втратами.

Після опублікування звіту акції організації впали на 11%. 

Читайте також про те, що найпопулярнішій стрімерці світу запропонували знятися у порно за феноменальну винагороду. 

Материалы по теме

Guild Esports розпустили свій склад з CS2, який раніше виступав під назвою Bad News Eagles

0

Клуб Девіда Бекхема Guild Esports розпустив свій склад з CS2. Команда, створена у 2022 році під назвою Bad News Eagles, спричинила справжню сенсацію, вийшовши через відкриту кваліфікацію на PGL Major в Антверпені і пройшовши в стадію легенд.

Девід Бекхем підписав склад Bad News Eagles

Клуб мегазірки світового футболу Девіда Бекхема Guild Esports оголосив про підписання команди косоварів Bad News Eagles. Команда відома тим, що останні три рази виходила в легенди Мейджора при тому, що весь цей час залишалася незалежним складом з п’яти гравців без жодної підтримки з боку професійних організацій.

2022 став важким роком для кіберспорту – публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.