Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация Vega Squadron собрала обновленный состав для участия в квалификации к девятому сезону The Summit. В него вошли Данил Dendi Ишутин, Андрей Mag Чипенко, Никита Palantimos Гринкевич, Бакыт Zayac Эмилжанов и Семен CeMaTheSlayeR Кривуля.

CIS_inside

Таким образом состав команды покинул  Дмитрий UnderLife Большаков и  Евгений Blizzy Рии. Совсем недавно игроки  Natus Vincere, как и аналитик и тренер ушли в отпуск до августа. По словами СЕО организации Евгения Золотарёва не большая вероятность того, что Dendi останется в составе команды. Это впервые за четыре года когда Dendi играет не за Na’Vi или сборную Украины.

jDEeGklUv74

LFirb0akaKo

pv2ArBIftmk

Свой первый матч обновленный состав проведет сегодня в рамках BTS Summer против Gang Squad в 18:00 по Киеву. 

Состав Vega Squadron:

 Никита Palantimos Гринкевич 
 Данил Dendi Ишутин (замена)
 Андрей Mag~ Чипенко (замена)
 Бакыт W_Zayac Эмилжанов 
 Семён Slayer Кривуля

Источник

Материалы по теме

Тренер B8 погорів на читах і отримав VAC-бан. У 2022 році він 7 місяців тренував російську команду, яка представляє російського букмекера

Valve випустили оновлення Доти, присвячене китайському Новому Року з назвою Дар дракона. Найцікавішим з погляду кіберспорту в цьому оновленні стало оновлення античита, який навчився визначати використання популярної забороненої програми Overplus.

Dendi купили шейхи. Легенда Доти буде транслювати нікому не цікавий турнір від Global Esports Federation

Данило Dendi Ішутін анонсував трансляцію турніру Global Esports Games 2023 на своєму каналі на Твітч, на який підписано більше мільйона глядачів. Українська легенда Dota 2 буде стрімити турнірі збірних восьми країн з 12 по 16 грудня.

Данило Dendi Ішутін дав інтерв’ю після того, як його команда здобула першу в своїй історії перемогу на турнірі

0

В мережі з’явилося цікаве інтерв’ю з Данилом Dendi Ішутіним, присвячене здобуттю першої перемоги на турнірі з Dota2. Його команда B8 кілька років йшла до цього досягнення.

Dendi виграв перший турнір в історії B8. Легендарний гравець йшов до цього з 2020 року

0

Команда Данила Dendi Ішутіна виграла перший в своїй історії турнірі з Dota 2. Історична перемога була не простою, з рахунком 3-2 команда головного Пуджа світу перемогла у фіналі European Pro League Season 14 команду Team Tickles.