Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Secret сообщили в своем Твиттере, что посетят MegaFon Winter Clash со стендином. Вместо Язида YapzOr Жарадата сыграет Нико Eyyou Барселоном.

9654134ad61e6388c9969636dfbf4abe

Так как Язид YapzOr Жарадат взял отпуск до конца года, Team Secret вынуждены сыграть на MegaFon Winter Clash с заменой. Вместо Жарадата на турнире сыграет Нико Eyyou Барселон. У игрока действующий контракт с Lotac.

MegaFon Winter Clash стартует уже 7 декабря и продлится вплоть до 9 декабря в Москве, Россия, в «Крокус Экспо». Шесть участников турнира сразятся за общий призовой фонд в размере $300,000.

Состав Team Secret на MegaFon Winter Clash:

  • Клемент Puppey Иванов
  • Людвиг zai Уолберг
  • Чжэн MidOne Йек Най
  • Михал Nisha Янковски
  • Нико Eyyou Барселон (стендин)

Источник

Материалы по теме

Став відомим оновлений склад Team Secret з Dota 2

Після провалу у сезоні 2023 року, коли Puppey вперше за свою кар’єру пропустив The International, легендарна команда Team Secret повертається з новим складом.

Team Secret підписали двох нових гравців в тому числі одного росіянина

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

Роман resolut1on Фомінок повідомив, що залишає Team Secret

0

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.