Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Spirit стали сильнейшими в открытой квалификации на MegaFon Winter Clash и прошли в закрытые отборочные. В финале они расправились с Team Empire Faith со счетом 2:0 по картам.

Fng_ESL_Frankfurt_2015

 Всего в открытой квалификации на MegaFon Winter Clash приняло участие свыше 100 команд. Они были помещены в сетку Single-Elimination с форматом матчей до одной победы. Начиная с полуфиналов команды играли в формате Best-of-3. В итоге победу одержали Team Spirit, которые на последних этапах обыграли Underdogs, Napalm и Team Empire Faith. Команда не проиграли ни одной карты за всю квалификацию. 

Сетка плей-офф:

Screenshot at Nov 15 07-49-25

Spirit стали последним участником закрытой квалификации на MegaFon Winter Clash. Они и другие команды из СНГ и Европы разыграют последний слот на LAN-финал. 

Текущий список участников MegaFon Winter Clash:

  • Virtus.pro
  •  Team Secret
  •  Team Liquid
  •  PSG.LGD
  •  Forward Gaming

Источник

Материалы по теме

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

Влог. Як українці під час війни в колаборації з росіянами The International вигравали

0

Російський клуб Team Spirit опублікував 40-ка хвилинне пропагандистське відео про те, як українці Miro та Yatoro під час повномасштабної війни з Росією, коли їх земляків вбивають тисячами, продовжують приємно спілкуватися, виходити на сцену, грати і вигравати Чемпіонат світу з Dota 2 разом з росіянами, гордо несучи на грудях рекламу забороненого в Україні російського букмекера 1xbet.

Team Spirit стали дворазовими переможцями The International, розгромивши в фіналі Gamin Gladiators

Team Spirit без будь-яких шансів розгромили Gamin Gladiators і стали дворазовими чемпіонами The International. Лише на початку третьої карти GG мали певну перевагу і Dota Plus навіть видавала прогноз 96 на 4 відсотки на користь європейського колективу, проте Spirit впевнено перевернули гру і не залишили жодного сумніву в тому, яка команда була найкращою у 2023