Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы The Kuala Lumpur Major провели жеребьевку команд группового этапа турнира. В группе “D” сразятся Virtus.pro, Forward Gaming, paiN X и Alliance.

Pn6_qiBo5ZU

В первом матче группы “D” Virtus.pro встретятся с Alliance, а в параллельном матче Forward Gaming сыграют с paiN X. В группе “С” второй представитель СНГ в лице Gambit Esports в первом матче сыграет с Fnatic

Группы The Kuala Lumpur Major:

R-c_8U3dsf0

The Kuala Lumpur Major пройдет в столице Малайзии в период с 9 по 18 ноября. Шестнадцать коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $1,000,000 и 15,000 очков DPC.

Источник

Материалы по теме

G2 та Virtus.pro розіграють путівку в фінал Esports World Cup 2024 в дисципліні CS2. Трансляція

0

G2 та Virtus.pro зіграють в першому півфіналі Esports World Cup 2024.На шляху до півфіналу G2 здолали The Moongolz з рахунком 2-0, а потім впевнено перемогли лідерів світового рейтингу Team Spirit.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

Monte стали третіми на ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Всі результати турніру

0

Virtus.pro стали чемпіонами ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Російська п’ятірка у фіналі віддала Apex лише 9 раундів за дві карти.