Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандальна дружина капітана NAVI Кирила Бумича знову підлила масла у вогонь. В останній час в сторону NAVI та її російських гравців і так не вщухає критика зі сторони українських фанатів команди. Гравців звинувачують у тому, що вони навіть через півтора місяця після початку кровопролитної війни не засудили режим Путіна і війну в Україні.

У свою чергу, керівництво NAVI звинувачують у тому, що вони намагаються всидіти одночасно на двох стільцях. З одного боку вони всіляко підтримують Україну і допомагають ЗСУ, а з іншого боку тримають в складі росіян, які своїм мовчанням мовчазно підтримують вбивство українців.

В коментарях до останнього поста в себе в інстаграм дружина Бумича написала:

«Дві хати [в центрі]… сподіваємось скоро буде третя. Кирило обіцяв нам [їй та її сину] пентхаус з терасою і ми вже навіть кинули око на варіант…»

Пізніше вона закрила коментарі. 

Нагадаємо, що п’ятого квітня Ліка виклала пост у підтримку Росії. На щоці в неї намальовано прапор Росії, сама вона вдягнена в білий худі та у волоссі присутні червоний та синій кольори, тобто ансамбль складає кольори триколору. 

Важливо те, що на фото вона позує в окулярах свого чоловіка, що вірогідно натякає на дві речі: це фото міг робити саме її чоловік, окуляри — це завуальований натяк на позицію самого Бумича щодо війни в Україні. 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.