Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через поганий фінансовий стан клуб FaZe можуть купити одразу два кіберспортивні гіганти з Америки. Видання sportsbusinessjournal з посиланням на власні джерела повідомляє, що свої пропозиції висунули Gamesquare та Enthusiast Gaming. Обидві компанії належать спортивним магнатам.

Gamesquare належить власнику команди з NFL Dallas Cowboys Джері Джонсу і має у своєму портфоліо кіберспортивний клуб Complexity. Enthusiast Gaming належить Франческо Аквіліні, який володіє командою NHL Vancouver Canucks, а також кількома кіберспортивними сайтами і кіберспортивним клубом Luminosity Gaming

Після виходу на біржу у 2022 році FaZe оцінювалися у 725 мільйонів доларів, проте їх акції впали в десятки разів і зараз оцінюються менш ніж у долар за акцію. Раніше повідомлялося, що у клубу залишилося грошей лише до кінця року. 

Материалы по теме

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

FaZe стали першими фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 – першого Чемпіоната світу в історії Counter-Strike 2

0

FaZe стали першими гранд-фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 після впевненої перемоги над Vitality в протистоянні на трьох картах. Кожна з команд домінувала на одній з карт, а доля матчу вирішувалася на Інферно.