Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EA оголосила про закриття мобільних версій Apex Legends та Battlefield, це стало справжньою несподіванкою, враховуючи те, що у 2022 році компанія звітувала про фантастично успішний старт Апексу і будувала великі плани на її розвиток.

Battlefield Mobile так і не було випущено, гра дійшла до стадії бета-тестування. Про закриття розробки компанія повідомила на офіційному сайті. 

Ми прийняли стратегічне рішення припинити розробку Apex Legends Mobile і Battlefield Mobile. 

Незважаючи на потужний старт Apex Mobile, поточний досвід не виправдав очікувань наших гравців. Після кількох місяців роботи з нашим партнером-розробником ми прийняли спільне рішення закрити мобільну гру. Наша любов до всесвіту Apex і наших гравців залишається незмінною. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість досліджувати цей всесвіт, його героїв та історії разом з вами.

Ми також прийняли рішення зупинити розробку мобільної гри Battlefield. Оскільки індустрія розвивалася, ми вирішили змінити напрямок, щоб якнайкраще реалізувати наше бачення франшизи та виправдати очікування наших гравців. Ми як і раніше прагнемо розкрити величезний потенціал Battlefield. Ми наполегливо працюємо над розробкою Battlefield 2042 і перебуваємо на стадії розробки майбутніх ігор серії Battlefield у наших студіях по всьому світу.

Читайте також: Україна планує бойкотувати Олімпіаду в Парижі, якщо на неї допустять росіян навіть під нейтральним прапором. В кіберспорті українці і росіяни

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.