Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EA оголосила про закриття мобільних версій Apex Legends та Battlefield, це стало справжньою несподіванкою, враховуючи те, що у 2022 році компанія звітувала про фантастично успішний старт Апексу і будувала великі плани на її розвиток.

Battlefield Mobile так і не було випущено, гра дійшла до стадії бета-тестування. Про закриття розробки компанія повідомила на офіційному сайті. 

Ми прийняли стратегічне рішення припинити розробку Apex Legends Mobile і Battlefield Mobile. 

Незважаючи на потужний старт Apex Mobile, поточний досвід не виправдав очікувань наших гравців. Після кількох місяців роботи з нашим партнером-розробником ми прийняли спільне рішення закрити мобільну гру. Наша любов до всесвіту Apex і наших гравців залишається незмінною. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість досліджувати цей всесвіт, його героїв та історії разом з вами.

Ми також прийняли рішення зупинити розробку мобільної гри Battlefield. Оскільки індустрія розвивалася, ми вирішили змінити напрямок, щоб якнайкраще реалізувати наше бачення франшизи та виправдати очікування наших гравців. Ми як і раніше прагнемо розкрити величезний потенціал Battlefield. Ми наполегливо працюємо над розробкою Battlefield 2042 і перебуваємо на стадії розробки майбутніх ігор серії Battlefield у наших студіях по всьому світу.

Читайте також: Україна планує бойкотувати Олімпіаду в Парижі, якщо на неї допустять росіян навіть під нейтральним прапором. В кіберспорті українці і росіяни

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.