Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Майкл Grim Винс в первом же матче своей новой команды Team Liquid в рамках DreamHack Open Summer 2020: North America показал, что подписали его явно не просто так.

Поначалу раунд казался заочно в копилке коллектива противников — Liquid могли позволить себе лишь не-дефолтные пистолеты. Но дело приняло интересный оборот:

Пускай Майкл и остался в одиночку на Inferno защищая установленную бомбу на точке А, противники вряд ли ожидали, что новичок из Liquid без почти половины здоровья похоронит их попытку на победу в раунде. Он по одному забрал контр-террористов, выходящих из зелени, библиотеки и за ящиками.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Buster вернулся в Virtus.pro

Напомним, что Grim официально присоединился к Team Liquid 4 августа, перейдя туда из Triumph, подтвердив все слухи. В коллективе он заменил Ника nitr0 Каннелла.

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Кирило «ANGE1» Карасьов разом з команндою не зможе виступити на мейджорі з Valorant

0

Європейська команда Кирила «ANGE1» Карасьова FPX Esports не зможе взяти участь у своєрідному мейджорі з Valorant — VALORANT Masters: Reykjavík який пройде в Ісландії.

Часто маю труднощі з підбором слів — shox розповів про проблеми адаптації в Team Liquid

0

shox розповів про те, як відбувається процес його адаптації в Team Liquid:

Топ-10 найпотужніших зв’язок гравців з CS:GO у 2022 році

У 2022 році відбулися великі події на трансферному ринку CS:GO. Багато топових команд зробили декілька важливих замін, які змінили плин подій. У цьому матеріалі ви знайдете десять топових зв’язок у змагальному CS:GO у 2022 році.